شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 00:24 منتشر شده در مورخ: 1399/05/28 شناسه خبر: 1637875
نائب رئیس هیات تکواندو استان همدان خبر داد؛

مدال آوری خواهران تکواندو کار همدانی در مسابقات بین المللی پومسه آنلاین

مدال آوری خواهران تکواندو کار همدانی در مسابقات بین المللی پومسه آنلاین
راضیه خدابنده لو گفت: دومین دوره رقابتهای تکواندو تکاوران درپومسه به صورت آنلاین با حضور تکواندوکارانی از ۱۱ کشور برگزار و خواهران همدانی دو مدال دوم و سوم را کسب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ راضیه خدابنده لو، نائب رئیس هیات تکواندو استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: پس از استقبال خوب از نخستین دوره این مسابقات، باشگاه تکاوران کرج با همکاری هیأت تکواندو استان البرز اقدام به برگزاری دومین دوره این مسابقات و به صورت رایگان کرد.

نائب رئیس هیات تکواندو همدان گفت: در این دوره از رقابتها تکواندو تکاوران در پومسه به صورت آنلاین با حضور تکواندوکارانی از ۱۱ کشور برگزار و خواهران همدانی دو مدال دوم و سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: برای حضور در این مسابقات ۱۶۵ تکواندوکار از کشورمان و ۲۸ تکواندوکار از کشورهای عراق، هنگ کنگ، تاجیکستان، انگلستان، افغانستان، شیلی، عمان، هند، آذربایجان و اندونزی شرکت کردند.

خدابنده لو عنوان کرد: عاطفه محمدعلیزاده بانوی تکواندوکار همدانی توانست مقام دوم را در این دور از رقابت های مجازی بین المللی در رده سنی ۳۰تا ۳۹ سال کسب کند.

وی افزود: همچنین فاطمه محمدعلیزاده توانست مقام سومی را در رده سنی ۳۰تا ۲۹ سال کسب کند.

نائب رئیس هیات تکواندو همدان هدف از اجرای این مسابقات را تشویق به ماندن و ورزش در خانه دانست و افزود: در راستای همین هدف و به دلیل آنکه اجرای پومسه در شرایط مناسب سالن ورزشی تا اجرای آنها در پارک، روی فرش منزل و یا ایزوگام پشت به مراتب آسان‌تر خواهد بود تصمیم بر اجرای چنین رقابت هایی گرفته می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1637875
ارسال نظر
نظرات