شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1399/05/28 شناسه خبر: 1638071
معاون عمرانی استاندار قزوین:

مجوز بهره‌برداری تله سیژ قزوین صادر شد

مجوز بهره‌برداری تله سیژ قزوین صادر شد
علی فرخزاد، معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: پس از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجموعه سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین، اقدامات لازم به منظور راه‌اندازی، رفع ایرادات و تهیه تجهیزات و دستگاه‌های تله سیژ و دریافت استاندارد توسط این سازمان صورت گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علی فرخزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: بهره‌برداری اولیه تله سیژ در سال ۹۳ کلید خورد که به دلیل اشکالات فنی متوقف ماند. 

 
وی افزود: پس از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجموعه سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین، اقدامات لازم به منظور راه‌اندازی، رفع ایرادات و تهیه تجهیزات و دستگاه‌های تله سیژ و دریافت استاندارد توسط این سازمان صورت گرفت. در این پروژه ۳۴ اشکال رفع شده و مجوز‌بهره برداری صادر شده است. 
 
معاون عمرانی استاندار عنوان کرد: استان قزوین با آب و هوای معتدل و شرایط اقلیمی مناسب، دارای طبیعتی چهار فصل است که دارای آثار و بناهای تاریخی و مذهبی متنوعی است و این استان را به یک منطقه گردشگری ویژه برای همه زمان‌ها تبدیل کرده است.
 
فرخزاد بیان کرد: موقعیت مکانی، قابلیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری تله سیژ قزوین، می‌تواند آن را در کشور منحصر به فرد کند و از استان‌های اطراف نیز علاقمندان به این منطقه مراجعه کنند. 
 
وی افزود: این منطقه از ظرفیت‌های قابل توجهی برخوردار بوده و فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی است و گامی مثبت در راستای ایجاد اشتغال پایدار خواهد بود. 
 
این مقام مسئول بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سعی داریم تا علاوه بر فعالیت تله سیژ، بتوانیم تله اسکی را نیز در کنار این مجموعه مورد بهره‌برداری قرار دهیم.
 
این مقام مسئول ادامه داد: هم اکنون روند اجرایی این پروژه نیز توسط سازمان همیاری شهرداری‌های استان پیش می‌رود و قرار شد تا زمانی که شرایط فراخوان آماده شود، راهبری این موضوع توسط این سازمان به انجام برسد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین تصریح کرد: البته تاکنون چند سرمایه‌گذار برای انجام این موضوع اعلام آمادگی کرده‌اند اما چون زمان صدور گواهی استاندارد این منطقه به لحاظ ایجاد شرایط امنیت و حفظ جان مردم مشخص نبود؛ لذا موضوع با شرایط ویژه در دست پیگیری قرار گرفت و هشت مورد بازرسی متداوم از این مجموعه نیز تاکنون به عمل آمده است.
 
فرخزاد تاکید کرد: برای انجام این موضوع نشست‌هایی با دفتر فنی، اداره کل ورزش و جوانان، هیئت اسکی و سازمان همیاری شهرداری‌های استان جهت راه‌اندازی این مجموعه نیز برگزار شده است.
 
گفتنی است؛ تله‌ سیژ کامان در ۱۵ کیلومتری شمال قزوین و در حاشیه جاده قزوین - رازمیان، ضلع شمال غربی راهدارخانه بهرام‌آباد و در منطقه نمونه گردشکری واقع شده است.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1638071
ارسال نظر
نظرات