شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1399/05/28 شناسه خبر: 1638074
رئیس کل دادگستری استان قزوین خبرداد؛

آزادی ۵۷ نفر از محکومین مالی و جرایم غیرعمد استان قزوین

آزادی ۵۷ نفر از محکومین مالی و جرایم غیرعمد استان قزوین
حجت‌الاسلام قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۷ زندانی جرایم غیرعمد با کمک خیرین آزاد شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، حجت‌الاسلام قدرتی امروز(سه‌شنبه) در مراسم آزادسازی محکومین مالی و زندانیان جرایم غیرعمد ضمن تبریک سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: فداکاری و از جان گذشتگی‌های آزادگان، تابلویی از عظمت روحی آنها را به نمایش گذاشت و نشان داد با نیروی ایمان و اراده می‌شود بر رنج‌ها و دشواری‌ها غلبه کرد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی افراد و آحاد جامعه نسبت به یکدیگر گفت: گام‌های خیرخواهانه‌ای که ستاد دیه استان با جذب کمک‌های خیرین در راستای آزادسازی زندانیان برمی‌دارد باعث رضایت خداوند و کاسته شدن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

مقام ارشد قضایی استان در مجمع خیران با اشاره به آزادی ۳۶ زندانی جرایم غیرعمد از ابتدای امسال گفت: میزان بدهی این افراد ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آن از سوی شکات بخشیده شد.

قدرتی تصریح کرد: محکومین مالی و جرایم غیرعمد استان حدود 150 نفر هستند که امروز 21 نفر آنان با تلاش‌های ستاد دیه، اداره کل اوقاف، بنیاد مستضعفان و کمک‌های خیرین با مبلغ بدهی هر نفر بالغ بر 20 میلیون تومان که مجموعا حدود 550 میلیون تومان بود، آزاد شدند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین در پایان عنوان کرد: در نظر داریم تا ظرف چند ماه آینده محکومین مالی با بدهی هر نفر تا سقف 50 میلیون تومان را نیز آزاد نماییم و باید تلاش کرد موقوفه‌ای با هدف کمک به مددجویان نیازمند توسط خیرین ایجاد شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1638074
ارسال نظر
نظرات