شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/28 شناسه خبر: 1638151
نماینده مردم اردبیل خطاب به نوبخت:

پروژه های درمانی و عمرانی سپاه در اردبیل تامین اعتبار شود

پروژه های درمانی و عمرانی سپاه در اردبیل تامین اعتبار شود
بدری گفت: سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل در راستای تامین رفاه مردم استان پروژه های ورزشی، درمانی وعمرانی مختلفی در شهرستان ها دارد که امیدواریم با تامین اعتبار این طرح ها امسال به بهره برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، صدیف بدری در حاشیه سفر نوبخت به اردبیل خطاب رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اظهار داشت: ما هرچه داریم از شهدا و دفاع مقدس داریم، یادواره سرداران شهید و شهدای استان اردبیل بصورت ملی برای اولین بار در استان اواخر سال برگزار خواهد شد که امیدواریم اعتبارات مورد نیاز این مراسم معنوی تامین شود.

وی افزود: سپاه اردبیل در حال احداث بیمارستان 96 تختی است که می تواند در صورت تامین اعتبار به 200 تخت افزایش یابد و کمک شایانی در رفاه حال مردم شود.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل در راستای تامین رفاه مردم استان پروژه های درمانی، عمرانی و بهداشتی در شهرستان های پارس و گرمی و دیگر شهرها دارد که امیدوارم با اختصاص اعتبار 20 میلیارد تومانی این طرح ها تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: مردم عزیر عنبران با مشکلات جیره بندی آب دست و پنجه نرم می کنند؛ در سفر سال 95 مصوب شد ولی هنوز این مشکلات حل نشده است که امیداریم اقدامی در این خصوص صورت گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638151
ارسال نظر
نظرات