شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/05/28 شناسه خبر: 1638159
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی:

ماجرای انتشار لیست تبعیدگاه های ایران را از آیت الله رئیسی پیگیر می شوم/تویسرکان تفرجگاه است نه تبعیدگاه

ماجرای انتشار لیست تبعیدگاه های ایران را از آیت الله رئیسی پیگیر می شوم/تویسرکان تفرجگاه است نه تبعیدگاه
محمد مهدی مفتح با بیان اینکه این شهرستان از آب و هوای خوش و دل انگیز و همچنین ۲۲۱ اثر تاریخی ـ گردشگری و طبیعت بکری برخوردار است، گفت: فرض آنکه لیست منتشر شده تبعیدگاه های ایران به روز رسانی شده و صحیح باشد، با این وجود مطالبه مردمان خون گرم این دیار را مستقیم با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه مطرح کرده و پیگیر می شوم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ به تازگی لیستی از شهرهای کشور مبنی بر آن که جزء تبعیدگاه های ایران هستند منتشر شده که تعجب همگان و البته گلایه مندی شهروندان این شهرها را به دنبال داشته است.

جدای از آن که عمده این شهرها همچون یاسوج و تویسرکان و یا کلیائی جزء خوش و آب و هواترین شهرهای کشور محسوب می شوند، باید دید لیست انتشار یافته واقعیت دارد یا خیر؟ چرا که اگر مجرمی را هم بخواهند تبعید کنند و قصد اجرای حکم به منظور تأدیب مجرم داشته باشند، قاعدتا به مناطقی که از نظر طبیعت و جغرافیایی منحصر به فرد است، تبعید نمی کنند؛ چه رسد به تویسرکان با آن طروات، تازگی، سرسبزی و سرزندگی طبیعت زیبایش که دلوازی می کند.

در این باره محمدمهدی مفتح، نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان گفت: شاید سابق بر این و قبل از انقلاب تویسرکان جزء تبعیدگاه ها بود، اما امروز باید بررسی کرد که این لیست منتشر شده فعلی به عنوان نقاط اقامت اجباری محکومان صحیح است و واقعیت دارد یا خیر؟ و چرا از سالیان دور تاکنون به روزسانی نشده؟

وی اظهار کرد: تویسرکان از آب و هوای خوش و دل انگیز و همچنین ۲۲۱ اثر تاریخی ـ گردشگری، طبیعت بکر و جاذبه های توریستی بسیاری برخوردار است.

نماینده مردم تویسرکان افزود: این شهرستان به عنوان یک تفریحگاه و تفرجگاه محسوب می شود و از آنجا که آن لیست سال های دور به روز رسانی نشده، بر فرض آن که لیست انتشار یافته فعلی واقعیت داشته باشد، پیگیر مطالبه و خواسته مردمان خون گرم این دیار می شوم و موضوع را مستقیم با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه مطرح می کنم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638159
ارسال نظر
نظرات