شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/05/29 شناسه خبر: 1638363
رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد:

لباس فرم دانش آموزی اجباری نیست/الزام حضور معلمان در مدارس

لباس فرم دانش آموزی اجباری نیست/الزام حضور معلمان در مدارس
حسین عسگری مهرور با بیان اینکه سال گذشته در اسدآباد ۷۵ درصد پوشش اینترنتی داشتیم، گفت: امسال حتی دورترین مدارس ما در روستاها از ظرفیت اینترنت بهره مند هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین عسگری مهرور، رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، در خصوص اجباری بودن لباس فرم دانش آموزان در مدارس، اظهار کرد: جلساتی را با خیاطان و مسئولان استان داشتیم و قرار این بود که تنها ورودی های ابتدایی و هفتم لباس فرم بپوشند؛ اما امسال جنبه اجباری برای دانش آموزان ورودی هم نداریم.

وی با بیان اینکه آموزش دانش آموزان باید انجام شود، گفت: والدین لوازم التحریر را برای فرزندانشان خریداری کنند چرا که آموزش چه حضوری و چه غیر حضوری باشد، دانش آموزان نیاز به لوازم دارند.

عسگری مهرور با تأکید بر اینکه والدین باید به فکر تلفن همراه برای فرزندانشان باشند، افزود: ممکن است آموزش با توجه به شرایط پیش رو از طریق شبکه شاد هم صورت بگیرد.

او با بیان اینکه آموزش نیمه حضوری برای رفع اشکال است، گفت: شبکه شاد مخصوص آموزش و پرورش است که این برنامه با کمک دست اندرکاران بخش فناوری، گسترش زیادی پیدا کرده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد با تأکید بر الزام حضور مدیران و معلمان در مدارس، گفت: معلمان باید همانند کارمندان ادارات در ساعات اداری، و چه دانش آموزی در مدرسه باشد و چه نباشد، در محل تدریس، حاضر شوند و محصلین را از طریق امکانات اینترنتی هدایت کنند.

وی با اشاره به اینکه برای تکمیل ظرفیت مدارس برای پوشش اینترنتی، گفت: امسال حتی دورترین مدارس ما در روستاها از ظرفیت اینترنت بهره مند هستند.

عسگری مهرور با بیان اینکه سال گذشته ۹۱ درصد معلمان برای آموزش دانش آموزان از تلفن همراه خود استفاده کردند، افزود: امسال تأکیدمان این است که معلمان ۱۰۰ درصد برای آموزش از تلفن همراه استفاده کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد با بیان اینکه سال گذشته در این شهرستان ۷۵ درصد پوشش اینترنت داشتیم، افزود: امسال این میزان افزایش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638363
ارسال نظر
نظرات