شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/29 شناسه خبر: 1638416
گذشت 12 سال از صدور مجوز؛

احداث بیمارستان 327 تختخوابی در تبریز؛ شاید وقتی دیگر

احداث بیمارستان 327 تختخوابی در تبریز؛ شاید وقتی دیگر
استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر تسریع در احداث بیمارستان 327 تختخوابی تأمین اجتماعی در شهرک خاوران تبریز، گفت: تکمیل و بهره‌برداری از این بیمارستان یکی از مطالبات به‌حق مردم تبریز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان‌شرقی، در جلسه بررسی مشکلات و موانع احداث بیمارستان327 تختخوابی تأمین اجتماعی در تبریز با اشاره به صدور مجوز احداث این بیمارستان در سال87 اظهار داشت: تأخیر در آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان موجب نارضایتی‌هایی شده است که لازم است با تسریع در ساخت آن، این تأخیر جبران شود.

وی خواستار همراهی و همکاری هرچه بیشتر شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز با اداره‌کل راه و شهرسازی استان در احداث این بیمارستان شد و افزود: مدیریت استان خود را متعهد به تکمیل این پروژه می‌داند و هرگونه تأخیر و تعلل عمدی در تکمیل این پروژه، به پای همه دستگاه‌های مسئول تمام خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی با ابراز رضایت از پروژه‌های عمرانی چند سال اخیر در حوزه بهداشت و درمان استان، گفت: این اقدامات سنجیده توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز باعث شده که در حال حاضر و با توجه به شیوع بیماری کرونا هیچ مشکلی از نظر کمبود تخت‌های بیمارستانی و فضاهای فیزیکی برای مراقبت و درمان بیماران نداشته باشیم.

پورمحمدی با تاکید مجدد بر اهمیت تسریع در عملیات احداث این بیمارستان تأمین اجتماعی، یادآور شد: تمام مسوولان استانی برای تکمیل این بیمارستان و اجرای مصوبه دولت، همکاری‌های لازم را داشته باشند و ما نیز از راهکارهای قانونی برای تأمین اعتبار آن استفاده خواهیم کرد.

جواد رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده برای آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان 327 تختخوابی تأمین اجتماعی، خواستار همکاری هرچه بیشتر شهرداری تبریز و اداره‌کل راه و شهرسازی استان شد و تصریح کرد: با توجه به جلسه اخیر رفع اختلاف دستگاه‌های دولتی و صدور دستور تخلیه اراضی تحت اختیار یکی از دستگاه‌های دولتی، پنج هکتار از اراضی واقع در حاشیه اتوبان شهید کسایی در اختیار شهرداری تبریز قرار می‌گیرد.

قائم مقام شهرداری تبریز نیز در این جلسه از اهتمام و همکاری جدی شهرداری تبریز برای تسریع در آغاز عملیات احداث این بیمارستان خبر داد و متذکر شد: در حال حاضر، اراضی مورد نیاز برای سه کاربری درمانی توسط شهرداری تبریز در اختیار بهداشت و درمان استان قرار گرفته است.

رسول موسایی گفت: مشارکت در ساخت بیمارستان و فضاهای درمانی را از مهم‌ترین نیازهای شهر تبریز می‌دانیم و آماده هرگونه همکاری لازم و قانونی با دستگاه‌های مسوول برای تحقق این مهم هستیم.

در این جلسه مقرر شد که سازمان تأمین اجتماعی استان، عملیات، فرآیندهای قانونی و تمهیدات لازم برای آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 327 تختخوابی تبریز در هفته دولت امسال را انجام دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638416
ارسال نظر
نظرات