شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/29 شناسه خبر: 1638541
همه تیم‌ها بگذارند نتیجه در زمین مشخص شود

افاضلی: بازی با نفت، بازی مرگ و زندگی برای ماست/ مردم از همه ناظران مهم‌تر هستند

افاضلی: بازی با نفت، بازی مرگ و زندگی برای ماست/ مردم از همه ناظران مهم‌تر هستند
سرمربی ماشین‌سازی گفت: هفته پایانی لیگ است و رقابت در بالا و پایین جدول همچنان برقرار.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هومن افاضلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: هفته پایانی لیگ است و رقابت در بالا و پایین جدول همچنان برقرار. لیگ نوزدهم شاید از معدود لیگ‌هایی باشد که تا روز آخر بالا و پایین جدول هر دو درگیر هستند و فاصله کم است و 5، 6 تیم در بالای جدول احتمال کسب سهمیه دارند و در پایین جدول احتمال سقوط را احساس می‌کنند.

وی ادامه داد: تیم ما هم از این قاعده مستثنی نیست و در کورس بقا در لیگ برتر هستیم و فردا با یک تیم خوب و فنی بازی داریم. با تیمی که یکی از نفراتش در کورس آقای گلی است و سایر بازیکنان آن هم باکیفیت و بااستعداد هستند. در کل بازی سختی داریم و بازی مرگ و زندگی برای ماست و ما برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم. ما این شانس را داریم که در زمین خودمان بازی کنیم و با تمام توان و تمرکز بازی خواهیم کرد تا از سهمیه استان و تبریز دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی همچنین خاطر نشان کرد: تیم ما کیفیت خوبی دارد و اگر یک مقدار شرایط ذهنی بازیکنان ثبات داشت شاید رتبه ما الان اینجا نبود، ولی به‌هرحال با توجه به شرایطی که پیش آمده ما هم جزو تیم‌هایی هستیم که گزینه ماندن یا سقوط از لیگ برتر هستیم و با آن چیزی که از بچه‌های تیم دیدم، ان‌شاءالله بتوانیم سهمیه‌مان را در لیگ حفظ کنیم. مطمئنم موفق به انجام این کار خواهیم شد.

افاضلی درباره شرایط ماشین‌سازی پس از شکست در دربی تبریز اظهار کرد: طبیعتاً بحث اول ما موضوع ریکاوری تیم است تا بازیکنان از لحاظ جسمی به شرایط مطلوب برگردند. ما یکی دو بازی حق‌مان نبود که امتیاز از دست بدهیم و مقابل پارس جنوبی هم می‌توانستیم به جای شکست، یک امتیاز بگیریم. در شش بازی که من در ماشین‌سازی بودم می‌توانستیم پنج شش امتیاز بگیریم که متأسفانه نگرفتیم. تلاش ما این بوده که از لحاظ ذهنی شرایط بهتری را برای بچه‌ها فراهم کنیم. بازی قبل را پشت سر گذاشتیم و تمرکز آنها روی بازی فرداست و امیدوارم فردا با یک بازی خوب و تهاجمی سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش برای بازی فردا گفت: ما سه بازیکن‌مان را نخواهیم داشتیم. دو بازیکن‌مان در بازی قبل اخراج شدند. بابک مرادی و مسلمی‌پور محروم هستند و شاهین ثاقبی را هم به دلیل مصدومیت به همراه نخواهیم داشت. سایر بازیکنان در شرایط خوبی هستند و می‌توانند تیم را همراهی کنند.

سرمربی ماشین‌سازی با اشاره به رقابت دشوار تیم‌ها در هفته پایانی لیگ بیان کرد: می‌دانم که در هفته پایانی لیگ نظارت ویژه‌ای روی لیگ است. مردم از همه ناظران مهم‌تر هستند و همه را می‌بینند. امیدوارم که هم تیم‌های داوری که مسابقات را سوت می‌زنند و هم تیم‌هایی که بازی‌ها برای‌شان فرق ندارد، بدانند که فقط مسئله خودشان نیستند. امسال پیکان، ماشین‌سازی و پارس جنوبی در این شرایط هستند و شاید سال بعد تیم‌های دیگری در این شرایط باشند. آنها هم سال‌های بعد ممکن است این توقع را از بقیه تیم‌ها داشتند باشند.

افاضلی ادامه داد: خواهش من این است که همه تیم‌ها با تمام وجودشان بازی کنند و بگذارند همه چیز در زمین مشخص شود. از تیم‌های داوری هم خواهش می‌کنم که تمرکز ویژه‌ای داشته باشند، چون این بازی‌ها سرنوشت تیم‌ها را تغییر می‌دهند، تیم‌هایی که هزینه‌های زیادی انجام داده‌اند و ممکن است با یک سوت همه چیز تغییر کند. شاید در طول فصل اشتباهات زیادی صورت گرفته و امتیازاتی کم و زیاد شده باشد، ولی این هفته، هفته متفاوتی است.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1638541
ارسال نظر
نظرات