شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/30 شناسه خبر: 1638745
معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) بوشهر:

امروز در یک جنگ‌ هیبریدی ترکیبی شدید دشمن قرار داریم

امروز در یک جنگ‌ هیبریدی ترکیبی شدید دشمن قرار داریم
رضایی گفت: امروز در یک جنگ هیبریدی ترکیبی شدید با دشمنان انقلاب اسلامی هستیم. در این جنگ ترکیبی، عملیات روانی و جنگ روایت ها برای شکل گیری باورها و به زانو درآوردن طرف مقابل حرف نخست را می زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در گفت و گو با سپاس؛ با بیان اینکه امروز دشمن، میدان اصلی نبرد را از جنگ سخت به جنگ اراده ها و جنگ باورها در حوزه مجازی کشانده است، گفت: میدان عملیات دشمن فضای مجازی است که در صورت عدم اقدام مناسب، عقبه ی فکری ما به هم خواهد ریخت؛ اگر چه الحمدلله به واسطه ی فرهنگ و تاریخچه دینی و سابقه ی تاریخی از غنای فکری و اندیشه ای زیادی در این حوزه برخورداریم؛ ولی بیان اینها در فضای مجازی و دفاع از اندیشه اسلامی و انقلابی همچون گذشته، بایستی جدی تر، با برنامه تر و منسجم تر انجام شود.

محمد رضایی با تأکید بر این نکته که انسجام نیروهای انقلابی در فضای مجازی یک ضرورت است، اظهار کرد:  برای دفاع هوشمندانه ومدبرانه از اندیشه الهی حکومت دینی و آثار پرخیر و برکت آن در انقلاب اسلامی، یک ضرورت اساسی است که نیروهای انقلابی در فضای مجازی منسجم باشند و باید مجاهدانه وارد عرصه شد لیکن در این رویارویی اراده ها، به تقابل با جریان تحریف برخواست. اگر توانستیم جریان تحریف را شکست بدهیم به فرموده‌ی رهبر فرزانه انقلاب، تحریم را هم خواهیم شکست.

وی افزود: می طلبد با درک درست و صحیح از فضایی که درآن قرار داریم و با تبیین روشنگرانه حوادث پیرامونی، در این جنگ اراده ها و جنگ باورها، به تقابل با منفی بافی ها، سیاه نمایی ها، خودکوچک بینی‌های جریان تحریف بپردازیم و در این تقابل قطعاً دشمن نیز به عقب خواهد نشست.

این کارشناس مسائل سیاسی ابراز کرد: تفکر انقلابی، امروز با درک صحیح از شرایط و جبهه های پیش رو، به‌خوبی در این عرصه‌ از جنگ نرم حضور پیدا کرده است. همچنان که در جنگ سخت دشمن را پشیمان کرد این‌بار نیز عبرتی جدید و سخت برای دشمنان انقلاب اسلامی رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638745
ارسال نظر
نظرات