شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1399/05/30 شناسه خبر: 1638788
فرماندار اسفراین خبر داد؛

افتتاح و کلنگ‌زنی 137 پروژه توسط دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت

افتتاح و کلنگ‌زنی 137 پروژه توسط دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت
طاهر رستمی گفت: در هفته دولت ۱۲۹ پروژه توسط دستگاه‌های اجرایی به بهره برداری می‌رسد و ۸ پروژه بزرگ نیزدر شهرستان اسفراین کلنگ زنی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک از اسفراین، طاهر رستمی امروز در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت ضمن گرامیداشت این ایام و یاد خاطره شهیدان اظهار کرد: دشمنان انقلاب بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام تلاش خود را با انواع و اقسام تهدید ها و تحریم ها به کار بردند که نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضعیف کنند اما با پایمردی مردم و مسئولین ناکام ماندند .

وی افزود: این پایمردی مردم و مسئولین نه تنها باعث پیروزی و صادر کردن این انقلاب شد بلکه تفکر انقلاب اسلامی در جهان جاری و ساری کرده است . 

فرماندار اسفراین اضافه کرد: هفته دولت خاص قوه مجریه نیست بلکه برای کل نظام است و دولت به عنوان خادم و منتخب مردم و رکنی از این نظام مقدس انجام وظیفه میکند و با توجه به این شرایط تحریم و کرونایی پروژه های خوبی که به انجام رسانده است که باید آن را به اطلاع ر مردم برسانیم .

وی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ زنی در شهرستان خاطر نشان کرد: در هفته دولت در شهرستان اسفراین ۱۲۹ پروژه با اعتبار ۵۲ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و ۸ پروژه کلنگ زنی خواهد شد.

وی تصریح کرد: پروژه‌های بخش خصوصی با ۲۴ طرح در حوزه‌های صنعت، راه، گردشگری، بنیاد مسکن بهره برداری خواهند شد.

رستمی در این راستا افزود: رشد شاخص راه‌های روستایی از ۳۶ درصد در سال گذشته به ۵۳ درصد در سال جدید افزایش داشته‌است که آسفالت‌ریزی راه ۴۰ روستا را در هدف گذاری و برنامه ریزی داشته‌ایم که ۳۶ مورد آن در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه گفت: ۲۰ کیلومتر زیرسازی و آماده سازی راه‌های روستایی از قیر مصوب شده، در حال انجام می‌باشد.

فرماندار اسفراین در پایان ضمن اشاره به نزدیک بودن زمان بهره برداری از طرح هایی مثل ۳۲ واحدی مسکن مهر، و کتابخانه مرکزی اسفراین افزود: پروژه مهم شهرداری شامل افتتاح کمربند شمالی و پارک شهید صالحی در یکی از مناطق محروم شهرستان نیز در این هفته به بهره برداری می رسد .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638788
ارسال نظر
نظرات