شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:14 منتشر شده در مورخ: 1399/05/30 شناسه خبر: 1638810
در آستانه ماه محرم؛

کتاب "سنجاقک محقق" با موضوع شهدای مدافع حرم روانه بازار می‌شود

کتاب "سنجاقک محقق" با موضوع شهدای مدافع حرم روانه بازار می‌شود
کتاب “سنجاقک محقق” به قلم فاطمه بگزاده و با موضوع شهدای مدافع حرم ویژه کودکان به چاپ رسیده و در آستانه محرم روانه بازار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه بگزاده، نویسنده اسدآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از چاپ کتابی تحت عنوان “سنجاقک محقق” ویژه کودکان خبر داد و اظهار کرد: این کتاب با موضوع معرفی شهدای مدافع حرم و شناخت بیشتر کودکان تألیف شده است.

وی گفت: “سنجاقک محقق” اهل سرزمین داستان‌های راستی است به نظر سنجاقک و همه‌ اهالی سرزمین داستان‌های راستی، داستان‌های واقعی باید برای همیشه باقی بمانند تا همه با قهرمانان واقعی آشنا شوند.

نویسنده اسدآبادی با بیان اینکه سنجاقک در این کتاب مامور شده تا درباره‌ شهدای مدافع حرم تحقیق کند افزود: او می‌خواهد بداند شهدای مدافع حرم چه آدم‌هایی بوده‌ و چه خصوصیاتی داشتند.

وی با بیان اینکه این کتاب برای گروه سنی ب و ج توسط انتشاراتی حنظله به تألیف رسیده، خاطرنشان کرد: طراح و تصویرگر جلد این کتاب توسط بنده و خواهرم زهرا بگزاده انجام شده است.

بگزاده با بیان اینکه در کتاب “سنجاقک محقق” خصوصیات شهدا و طرز فکر و نوع زندگی شان صحبت شده، تأکید کرد: هزار جلد از این کتاب در چاپ اول منتشر شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1638810
ارسال نظر
نظرات