شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/30 شناسه خبر: 1638842
سرپرست اداره صمت شهرستان البرز قزوین:

۶ واحد صنفی در زمینه گرانفروشی در البرز شناسایی شد

۶ واحد صنفی در زمینه گرانفروشی در البرز شناسایی شد
کیان رشوند، سرپرست اداره صمت شهرستان البرز گفت: ۶ واحد متخلف در زمینه گرانفروشی، درج نکردن قیمت و رعایت نکردن دستور‌های بهداشتی شناسایی شده و پرونده تعزیراتی آن‌ها به شعب تعزیرات حکومتی جهت اجرای قانون و برخورد با متخلفان ارسال شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیان رشوند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین اظهار کرد: در اجرای گشت مشترک نظارتی با همکاری بازرسان این اداره، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف شهرستان از ۲۷ واحد صنفی در شهر شریفیه و بیدستان بازدید به عمل آمد.

سرپرست اداره صمت البرز افزود: در این بازدید ۶ واحد متخلف در زمینه گرانفروشی، درج نکردن قیمت و رعایت نکردن دستور‌های بهداشتی شناسایی شدند و پرونده تعزیراتی آن‌ها به شعب تعزیرات حکومتی جهت اجرای قانون و برخورد با متخلفان ارسال شد.

رشوند با تاکید بر لزوم همکاری همه جانبه صنوف در رعایت قوانین نظام صنفی و دستورالعمل‌های بهداشتی بیان کرد: در بازرسی‌های انجام شده یک نانوایی لواشی نیز به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شد تا نسبت به رفع مشکلات بهداشتی خود اقدام کند.

وی ادامه داد: این بازدید‌ها هر روزه با حضور شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف و همچنین تعزیرات حکومتی و شهرداری‌ها برگزار می ‌شود.

این مقام مسئول از مردم شهرستان البرز درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۲۴ جهت رسیدگی و برخورد قانونی اعلام کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1638842
ارسال نظر
نظرات