شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1399/05/30 شناسه خبر: 1638844
جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین:

زمان فعالیت ادارات قزوین به روال عادی برمی‌گردد

زمان فعالیت ادارات قزوین به روال عادی برمی‌گردد
منوچهر حبیبی، جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان گفت: از ابتدای شهریور ماه زمان فعالیت ادارات به روال عادی و سابق برمی‌گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: باتوجه به مصوبه ستاد کرونا و مدیریت بحران در راستای کاهش حضور کارکنان در ادارات و دستگاه‌های دولتی به منظور حفظ سلامت آنها و جبران آن از طریق دورکاری، ساعات فعالیت کارکنان در ادارات قزوین از اول مرداد ماه امسال تغییر کرد.

وی افزود: از طرفی به دلیل بالارفتن دمای هوا و استفاده بیشتر از روشنایی روز و افزایش مصرف آب و برق که در برخی مواقع موجب قطعی برق و آب در مناطق مختلف استان شد؛ تصمیم بر تغییر ساعت کاری ادارات گرفته شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: بنا به درخواست شرکت‌های برق و آبفای استان که مدعی بودن میزان مصرف آب تا ۳۰ درصد و مصرف برق متوسط بین ۵۰ تا ۱۰۰ مگاوات افزایش یافته، لذا مقرر شد که از ابتدای مردادماه فعالیت کارکنان در ادارات محدود شود.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان یادآور شد: با توجه به گزارش مجدد شرکت برق و آب و همچنین مساعد شدن وضعیت دمایی، فعالیت ادارات از ابتدای شهریورماه به روال عادی و سابق از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ برمی‌گردد.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1638844
ارسال نظر
نظرات