شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1399/06/01 شناسه خبر: 1639324
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل:

74 طرح اقتصادی در استان اردبیل افتتاح می شود

74 طرح اقتصادی در استان اردبیل افتتاح می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: بمناسبت هفته دولت، امسال 74 پروژه اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری خدماتی در استان اردبیل افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ارژنگ عزیزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با اشاره به طرح های اقتصادی آماده افتتاح استان اردبیل در هفته دولت، اظهار داشت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی، حمایت های بانک های عامل و دستگاه های دولتی، 74 پروژه اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری خدماتی در سطح استان اردبیل افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه در این طرح ها با 292 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای 754 نفر فرصت شغلی ایجاد می شود، افزود: 28 طرح در بخش صنعت و معدن با 121 میلیارد سرمایه گذاری و 406 نفر اشتغالزایی، 39 مورد در بخش کشاورزی با 142 میلیارد تومان سرمایه گذاری و 274 نفر اشتغال و در بخش گردشگری خدماتی 7 طرح با سرمایه بالغ بر 29 میلیارد تومان و 74 فرصت شغلی هفته دولت امسال در استان به بهره برداری می رسد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: با افتتاح این طرح ها موجب ایجاد گشایش اقتصادی شده و فرصت های شغلی جدیدی برای هم استانی ها فراهم می شود.

عزیزی با بیان اینکه آیین نمادین کلنگی زنی چندین سال است که از برنامه های استان حذف و مراسم آغاز عملیات جایگزین آن شده است، تصریح کرد: عملیات اجرایی 7 طرح اقتصادی جدید همزمان با هفته دولت در استان اردبیل آغاز می شود.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1639324
ارسال نظر
نظرات