شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/06/01 شناسه خبر: 1639326
مسئول بسیج کارمندی آذربایجان‌شرقی خبرداد؛

برپایی 2 هزار میزخدمت در آذربایجان شرقی/ وظیفه ما کمک به کارآمدی نظام اداری است

برپایی 2 هزار میزخدمت در آذربایجان شرقی/ وظیفه ما کمک به کارآمدی نظام اداری است
ریحانی‌خواه گفت: با کمک گروههای جهادی متشکل از مدیران ارشد هر شهر، توانستیم 2هزار میز خدمت در ادارات و سازمان‌های دولتی برگزار کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، سرهنگ محمدعلی ریحانی‌خواه روز شنبه در جلسه تبیین و ابلاغ برنامه‌های سازمان بسیج کارمندی به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: تکریم مراجعین به ادارات مختلف و برگزاری میزهای خدمت تحت عنوان میز خدمت جهادی، عاملی مهم و موثر در جهت تسکین آلام و مشکلات مردم مستضعف و اهتمام دولتمردان برای رفع مشکلات آنهاست.

وی اظهار داشت: طی سال گذشته ۲۰۰مورد میز خدمت برای بسیج کارمندی سپاه عاشورا ابلاغ شده بود که توانستیم با کمک گروههای جهادی متشکل از مدیران ارشد هر شهر چندین برابر این تعداد یعنی 2هزار میز خدمت در ادارات و سازمان های دولتی برگزار کنیم.

ریحانی خواه با تاکید بر اینکه سعی می کنیم در کنار عمل به فعالیت های ابلاغی، کارهای جهادی را که پایه و اساس بسیج است، به نحو احسن انجام دهیم، ادامه داد: کارآمدسازی یا کمک به کارآمدی نظام اداری از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان بسیج کارمندی آذربایجان شرقی است.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم و هفته دولت، حضور فعال در فضای مجازی و مقابله با توطئه دشمنان اسلام و انقلاب، اجرای برنامه های بدیع و جذاب با رعایت پروتکل های بهداشتی را از برنامه های سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا برشمرد که در قالب آیین نامه های اجرایی به پایگاه های مقاومت بسیج  ابلاغ می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1639326
ارسال نظر
نظرات