شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1399/06/01 شناسه خبر: 1639406
فرماندار شیروان خبر داد؛

افتتاح ۹۹ پروژه طی هفته دولت در شیروان

افتتاح ۹۹ پروژه طی هفته دولت در شیروان
فرماندار شیروان گفت: 99 پروژه در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 919 میلیارد ریال در شیروان افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شیروان امین رضا مراتی، فرماندار شیروان در نشست خبری به مناسبت هفته دولت در جمع خبرنگاران با بیان این خبر اظهار داشت: هفته دولت که امسال مقارن شده با ایام سوگواری اباعبدالله (ع) فرصتی برای بیان خدمات دولت و ارتقای شاخص ها با وجود وضعیت تحریم و مشکلات اقتصادی است.

فرماندار شیروانگفت: هفته دولت امسال تحت تاثیر بیماری کرونا قرار دارد و باعث کمتر و کوچک تر شدن برنامه ها شده است.

وی با بیان اینکه 99 پروژه در شهرستان شیروان و در هفته دولت افتتاح می شود، گفت: با وجود تحریم ها و بیماری کرونا در شهرستان شیروان توانستیم از ظرفیت بخش خصوصی به خوبی استفاده کنیم که بخشی از سرمایه گذاری ها در شرف افتتاح است اما بزرگترین پروژه ها که خیلی متفاوت تر از سایر پروژه ها هستند پروژه گلخانه، گاوداری 10 هزار راسی و گاوداری 2 هزار راسی قلعچه است.

فرماندار شیروان ادامه داد: 10 کیلومتر از خط انتقال آب این پروژه ها از پایین دست سد، بصورت مشترک توسط سرمایه گذار انجام شده و ظرف چند هفته آینده خط انتقال آب تمام می شود .

وی با ابراز امیدواری افتتاح  فاز اول گاوداری 10 هزار راسی طی امسال، تصریح کرد: پروژه گاوداری 2 هزار راسی قلعچه هم اکنون در 14 واحد با پیشرفت فیزیکی 70 درصد با صرف 50 میلیارد تومان  اعتبار،  توسط بخش خصوصی قرار دارد و بیست  و دوم بهمن امسال بهره برداری می شود.

مراتی با اشاره به اینکه سعی داریم بخش دولتی را در مباحث زیر ساختی و بخش خصوصی را در مباحث اقتصادی وارد کنیم، خاطرنشان کرد: امسال 20 دستگاه اجرایی پروژه افتتاحی دارند که اداره راه و شهرسازی، اداره آب و فاضلاب و مخابرات بیشترین پروژه ها را دارند.

وی مهمترین پروژه  های قابل افتتاح را جمع آوری فاضلاب از مرکز شهر به غرب، بخشی از تصفیه خانه شیروان، بخشی از مسکن مهر،طرح های برق رسانی و آبرسانی عنوان کرد.

فرماندار شیروان گفت: 8 مورد کلنگ زنی نیز با اعتباری بالغ بر 194 میلیارد ریال با تمرکز در بخش دولتی در طرح های مخابراتی و میراث فرهنگی و خط دوم کشتارگاه پرستو با حجم ریالی 13 میلیارد تومان در زنجیره تولید مرغداری ها در شیروان صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1639406
ارسال نظر
نظرات