شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1399/06/01 شناسه خبر: 1639416
با حضور استاندار گیلان و فرمانده نزاجا؛

طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن (ع) فومن افتتاح شد

طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن (ع) فومن افتتاح شد
طرح توسعه و بهسازی بخش اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن با حضور استاندار گیلان و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، صبح امروز (شنبه) با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن به همت نزاجا و با هزینه پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

در طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن، ظرفیت تعداد تخت‌های این بخش از ۹ به  ۱۸ عدد، وسعت آن از ۴۸۰ به ۶۳۰ مترمربع و اتاق عمل سرپایی از یک به دو افزایش پیدا کرده است.

استاندار گیلان در جریان شیوع بیماری کووید ۱۹، در نامه‌ای خطاب به امیر سرتیپ حیدری فرمانده نزاجا ضمن قدردانی از اهداء امکانات و تجهیزات پزشکی و اعزام نیروهای خدوم نیروی زمینی ارتش به گیلان برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا و باتوجه به اعلام آمادگی نماینده تام الااختیار هوانیروز ارتش برای بازسازی مرکز بهداشتی و درمانی شهر ماکلوان  و کمک به تجهیز پاسگاه انتظامی ماسوله، بازسازی و تجهیز بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)  شهرستان فومن را نیز مورد تأکید قرار داده بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1639416
ارسال نظر
نظرات