شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:50 منتشر شده در مورخ: 1399/06/02 شناسه خبر: 1639615
معاون بازرگانی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:

تحویل 298 هزار تن گندم به سیلوهای استان زنجان/ ۲۵۱ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران پرداخت نشده است

تحویل 298 هزار تن گندم به سیلوهای استان زنجان/ ۲۵۱ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران پرداخت نشده است
رحمنی معاون بازرگانی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان مجموع مطالبات گندمکاران را ۷۵۷ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان تنها ۲۵۱ میلیارد تومان هنوز پرداخت نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستار رحمنی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به میزان خرید گندم امسال در استان زنجان اظهار کرد: تا امروز ۲۹۸ هزار تن گندم به سیلوهای استان زنجان تحویل داده شده است.

وی ارزش ریالی میزان گندم را ۷۵۷ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود از این میزان مطالبات، ۵۰۶ میلیارد تومان به کشاورزان پرداخت شده است.

معاون بازرگانی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان همچنین میزان خرید توافقی را نیز ۳۵ هزار تن اعلام کرد و گفت: خرید تضمینی گندم از ۱۴ هزار و ۴۷۴ نفر گندمکار انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد محموله‌های خریداری شده ۴۰۱ هزار و ۴۵۳ مورد بوده است تصریح کرد: خرید تضمینی همچنان تا آخر شهریور انجام می‌شود اما بعد از این خرید روند کاهشی خواهد داشت.

رحمنی تاکید کرد: در حال حاضر تقریبا اکثر مراکز خرید تضمینی گندم در شهرستانهای استان زنجان فعال هستند و خرید گندم را انجام می‌دهند.

وی افزود: ۴۰ مرکز، خرید تضمینی گندم را انجام می‌دادند که به ۲۵ مرکز کاهش پیدا کرده و برخی از مراکز در سطح شهرستانها غیر فعال شدند.

معاون بازرگانی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در مورد توزیع شکر تنظیم بازار عنوان کرد: در حال حاضر فروش شکر تنظیم بازاری برای اصناف انجام می‌شود اما هنوز توزیع شکر برای مصارف خانوارها اعلام نشده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1639615
ارسال نظر
نظرات