شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1399/06/02 شناسه خبر: 1639841
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین:

۱۷ پروژه تامین آب آشامیدنی در قزوین به بهره‌برداری می رسد

۱۷ پروژه تامین آب آشامیدنی در قزوین به بهره‌برداری می رسد
داراب بیرنوندی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: همزمان با هفته دولت، ۱۷ پروژه عمرانی تامین آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی استان قزوین به بهره‌برداری رسیده و یک طرح نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داراب بیرنوندی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: همزمان با هفته دولت، 17 پروژه عمرانی تامین آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی استان قزوین به بهره‌برداری رسیده و یک طرح نیز کلنگ‌زنی می‌شود که برای اجرای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال هزینه شده و به واسطه آن چهار مخزن ذخیره آب، 18 کیلومتر خطوط انتقال و شبکه توزیع، هشت حلقه چاه عمیق و ایستگاه‌های پمپاژ احداث شده است.

وی عمده پروژه‌های یاد شده را شامل شش طرح شهرستان قزوین و سه طرح در حوزه شهرستان آبیک عنوان کرد.

بیرنوندی عنوان کرد: به مناسبت هفته دولت در روستاهای حوزه شهرستان تاکستان دو طرح و در شهرستان بوئین زهرا نیز سه طرح تامین آب آشامیدنی افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین همچنین از بهره‌برداری رسمی از سه پروژه و یک مورد کلنگ‌زنی در سطح شهرها و روستاهای حوزه شهرستان آوج خبر داد.

وی در پایان مشارکت عمومی برای مدیریت مصرف آب آشامیدنی را خواستار شد و گفت: امید است مردم عزیزمان در سطح روستاها و شهرهای استان با درک شرایط موجود از جمله کم آبی و محدویت‌های مالی با مشارکت و حساسیت بیشتری کمک کنند تا این تاسیسات که به منظور پایداری خدمات رسانی به مردم شریف استان ایجاد شده، بهتر و بیشتر مورد بهره‌برداری واقع شوند.

گفتنی است؛ شرکت آب و فاضلاب استان قزوین تا پایان تیرماه سال جاری خدمات خود را به یک میلیون و 372 هزار نفر در 26 شهر و 509 روستای استان ارائه داده و هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری و 90 درصد جمعیت روستایی استان از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1639841
ارسال نظر
نظرات