شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1399/06/02 شناسه خبر: 1639861
نماینده مردم بناب در مجلس مطرح کرد؛

تلاش و پیگیری های مسئولین، کلید اصلی پیشبرد اهداف

تلاش و پیگیری های مسئولین، کلید اصلی پیشبرد اهداف
باقری بنابی مطرح کرد؛ رسیدن به یک سطح رضایت بخش نیاز به هماهنگی بالا و پیگیری های مستمر دارد و هرکس باید در حوزه ی خود پیگیری کند تا کارها با استمرار و بازخورد مثبت جلو برود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از انعکاس بناب، محمد باقری بنابی ، نماینده ی مردم بناب در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان باتبریک هفته ی دولت به لزوم کارامدی ادارات تاکید کرده و افزود: باید تلاش های لازم برای رسیدن به این مهم صورت گیرد.

نماینده بناب  گفت:  هر اندازه تلاش برای رسیدن به یک سطح رضایت بخش ناکافیست و نیاز به هماهنگی بالا و پیگیری های مستمر دارد و هرکس باید در حوزه ی خود پیگیری کند تا کارها با استمرار و بازخورد مثبت جلو برود.

باقری بنابی به بحث مهم ازدواج وبیکاری جوانان نیز اشاره کرد و گفت: این موضوعات همچنان نیاز به تلاش ما و همه ی مسئولان دارد.

وی همچنین در بخش صنعت و کشاورزی نیز خاطر نشان کرد: این دو بخش نیاز جدی به کار و بررسی دارد و در این راه باید با اراده ی مصمم پیش رفت.

نماینده بناب در خاتمه از باب اشتغال نیز افزود: در زمینه ی توسعه ی شهرک صنعتی، استانداردها باید رعایت گردد و  این امر با نظارت کامل مسئولین و در جهت تکریم سرمایه گذاران خرد و کلان باید باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1639861
ارسال نظر
نظرات