شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 19:45 منتشر شده در مورخ: 1399/06/02 شناسه خبر: 1639975
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان:

۶۰ کلاس درس توسط خیران در چگنی احداث شد

۶۰ کلاس درس توسط خیران در چگنی احداث شد
نخعی، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: 60 کلاس درس با همت خیرین و بانک پاسارگاد در چگنی ساخته شده و در اختیار دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، علیرضا نخعی عصر امروز در مراسم افتتاح مدرسه امام خمینی(ره) در شهر سراب دوره چگنی اظهار داشت: مدارسی که با همت بانک پاسارگاد در راستای اجرای طرح آجر به آجر ساخته شده، می تواند محبت، صفا و تلاش برای ایجاد فضای تحصیل دانش آموزان را فراهم کند.

وی افزود: دولت و نظام برای تعلیم و تربیت بهای ویژه ای قائل هستند به طوری که در استان لرستان امسال دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش هزینه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به مشارکت خیرین برای ساخت مدارس تصریح کرد: خیرین برای ساخت مدرسه کمک های شایانی داشته اند و  تاکنون ۳۰ درصد مدارس کشور را ساخته و با همت همین خیرین ۶۰ کلاس درس در شهرستان چگنی ساخته شده است.

نخعی بیان کرد: فرهنگ مدرسه سازی نجات دهنده جامعه است و در راستای اجرای طرح آجر به آجر در ساخت مدارس همه می توانند کمک های خود را اهدا کنند.

قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد افزود: بانک پاسارگاد در زمینه اجتماعی و کمک به مردم مسئولیت اجتماعی تعریف کرده و این پروژه ها در راستای همین مسئولیت اجتماعی بانک پاسارگاد است.

وی گفت: در پروژه های ساخت بیمارستان و مراکز درمانی، مدرسه سازی و کار فرهنگی برای کشور تلاش هایی صورت گرفته است.

مدیر عامل بانک پاسارگاد بیان کرد: هر کشوری که در مسیر رشد و ترقی قرار دارد، باید به نظام تعلیم و تربیت که کارخانه انسان سازی است توجه داشته باشد و برای تحقق آرمان ها و توسعه کشور مهمتر از این مقوله وجود ندارد و خوشحالیم که توانستیم در این شهرستان مدرسه بسازیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1639975
ارسال نظر
نظرات