شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/06/03 شناسه خبر: 1640260
فرماندار هشترود خبر داد؛

بهره برداری از ۵۵ طرح عمرانی خدماتی در هشترود در هفته دولت

بهره برداری از ۵۵ طرح عمرانی خدماتی در هشترود در هفته دولت
امینیان گفت: ۵۵ طرح عمرانی خدماتی با ۸۵.۵ میلیارد ریال هزینه کرد در طول هفته دولت در شهرستان هشترود به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین امینیان فرماندار هشترود، در گفتگو با پیک هشترود بیان داشت: این طرح ها شامل گازرسانی، آبرسانی، آسفالت و افتتاح جاده های روستایی است و از نظر اعتباری ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است.

وی گفت: در طول این هفته ۱۳ طرح گازرسانی به روستاها بهره برداری می شود و تعداد روستاهای برخوردار از گاز به ۹۵ درصد می رسد.

امینیان همچنین از افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی هشترود خبرداد و گفت: این درمانگاه با هزینه ۲۲ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید و بیش از۱۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی از خدمات آن بهره مند خواهند شد.

فرماندار هشترود همچنین از کسب رتبه نخست شهرستان در استان در جذب اعتبارات روستایی خبرداد و گفت: بیش از۳۰ میلیارد تومان برای احداث واحدهای مجتمع های دامی، گلخانه ای و فراورده های معدنی اختصاص یافته است.

امینیان همچنین از هزینه ۴ میلیارد تومانی برای بهسازی مسکن مهر و هزینه چهار میلیاردی برای آبرسانی به شهر نظرکهریزی خبرداد و گفت: بهره برداری از معادن شهرستان به راه های روستایی خسارت زیادی وارد کرده و برای نخستین بار در استان، ۲.۶ میلیارد تومان برای بهسازی و احداث راه های روستایی اعتبار جذب شده که امسال هزینه خواهد شد.

گفتنی است شهرستان هشترود  ۲۳۳ روستا دارد که از این تهداد  ۱۸۹ روستا دارای سکنه هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1640260
ارسال نظر
نظرات