شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:31 منتشر شده در مورخ: 1399/06/03 شناسه خبر: 1640350
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

رزمایش کمک مومنانه صحنه جلب برکات الهی است

رزمایش کمک مومنانه صحنه جلب برکات الهی است
عبدالکریم عابدینی گفت: اگر مردم اهل ایمان و تقوا شوند نیز خداوند برکاتش را از زمین و آسمان به روی آن‌ها می‌گشاید و رزمایش کمک مومنانه هم صحنه جلب برکات الهی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت الله عابدینی در رزمایش کمک مومنانه "شمیم حسینی" که امروز(دوشنبه) ‌در صحن مقدس امامزاده حسین(ع) قزوین برگزار شد، با بیان اینکه این رزمایش یک حرکت حقیقی و حماسی در شرایط خاص است، اظهار کرد: شکوه این حرکت واقعا دیدنی و ستودنی است، همه کسانی که به هر شکلی در ایجاد این عظمت مواساتی مشارکت داشته‌اند، در روز قیامت سربلند هستند.

وی افزود: در قرآن کریم تشویق‌‌های زیادی درباره انفاق وجود دارد، در هر دانه که کشت می‌شود نیز صدها دانه رشد می‌کند و خداوند بیشتر از این هم عطا می‌کند.

امام جمعه قزوین اذعان کرد: کسانی که وارد وادی انفاق شدند نیز همین تجربه‌ها آن‌ها را به مراحل جدی‌تر کشانده است و هیچ‌گاه منتی بر افراد نیازمند ندارند بلکه منت آن‌ها را می‌کشند و پاداش این افراد نزد خداست.

عابدینی ابراز کرد: حزن و اندوه هم به انفاق کنندگان روی نمی‌آورد، چراکه ذکر خداوند را به صورت یک حماسه تعاونی و مواساتی به مردم می‌رساند و این ذکر عملی آرامش بخشی بیشتری از ذکر لسانی دارد.

وی بیان کرد: محروم واقعی کسانی هستند که به نیازمندان و محرومان کمک نمی‌کنند، لذا حق معلوم نیازمندان که در اموال وجود دارد باید به طور مشخصی جدا شود تا به صاحبان اصلی که محرومان هستند، اهدا شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در پایان گفت: اگر مردم اهل ایمان و تقوا شوند نیز خداوند برکاتش را از زمین و آسمان به روی آن‌ها می‌گشاید و رزمایش کمک مومنانه هم صحنه جلب برکات الهی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1640350
ارسال نظر
نظرات