شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:33 منتشر شده در مورخ: 1399/06/04 شناسه خبر: 1640609
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان خبرداد؛

برگزاری نماز ظهر عاشورا در شهرستان‌های با وضعیت زرد در استان زنجان

برگزاری نماز ظهر عاشورا در شهرستان‌های با وضعیت زرد در استان زنجان
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: نماز ظهر عاشورا تنها در شهرستان هایی که دارای وضعیت زرد هستند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خدابخش مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد کرونا، نماز ظهر عاشورا فقط در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد با رعایت پروتکل‌ها و ضواط اعلام شده، قابل برگزاری است.

 
وی ادامه داد: در حال حاضر استان زنجان در وضعیت هشدار انتشار ویروس کرونا قرار دارد و شرایط شکننده بوده و نمی‌توان ریسک پذیرفت.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: یکی از شرایط برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا این است که نماز فقط در فضای باز و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بلامانع است.
 
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان برضرورت استفاده همه افراد شرکت کننده در نماز ظهر عاشورا با ماسک تاکید کرد و گفت: برای حضور در این فریضه باید هر فرد سجاده و مهر شخصی خود را به همراه داشته باشد.
 
مرادی  از کنترل تردد و ورود و خروج نمازگزاران برای برگزاری نماز ظهر عاشورا خبرداد و گفت: برگزاری نماز ظهر عاشورا نباید منجر به ایجاد تجمع شود.
 
وی از ضد عفونی محل برگزاری نماز ظهر عاشورا خبرداد و گفت: رعایت همه پروتکل‌ها الزامی بوده و نظارت‌‌های لازم انجام می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1640609
ارسال نظر
نظرات