شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1399/06/04 شناسه خبر: 1640630

افتتاح پروژه کمربند شمالی اسفراین با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال

افتتاح پروژه کمربند شمالی اسفراین با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال
در چهارمین روز از هفته دولت، پروژه کمربندی شمالی اسفراین با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپهرآیین محسن قادری، شهردار اسفراین پیش از ظهر امروز در حاشیه آئین افتتاح کمربند شمالی شهر اسفراین با بیان اینکه فاز دوم کمربند شمالی شهر اسفراین با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید گفت :این پروژه  حد فاصل میدان ابن سینا تا خیابان شهید باهنر به نام شهید مرادیان نامگذاری شده است.

شهردار اسفراین اظهار کرد: در افتتاح این پروژه تمام ملاحظات از جمله خطوط انتقال آب‌های سطحی و علائم راهنمایی و رانندگی لحاظ شده و مصوبات مختلفی را در شورای ترافیک شهرستان تا اجرایی شدن گذارنده است.

قادری با بیان اینکه اهمیت این پروژه صرفاً انتقال ترافیک شرق شهرستان نیست، افزود: اهمیت دوم این طرح ارتقا و انتقال خدمات شهری به همشهریانی است که ساخت و سازهایی را در مناطق حاشیه نشین از جمله شهرک فرهنگیان، شهرک شهدای مقاومت و در طول مسیر داشته‌اند.

وی در پایان اظهار کرد: کمربند شمالی اسفراین بر اساس طرح تفضیلی شهر ارائه شده و برای تعیین میزان درصد ترافیک آن باید مطالعات مشاور ترافیکی که نیاز به تعیین شاخص است؛ انجام شود.

بر اساس این گزارش طرح اصلی این پروژه از میدان ابن سینا به خیابان بعثت بود که فاز اول آن در سه ماه گذشته، حد فاصل تقاطع بهشت و مروجی به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1640630
ارسال نظر
نظرات