شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1399/06/04 شناسه خبر: 1640657
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی:

مجلس پیگیر تکمیل شبکه ملی اطلاعات است/ برخورد سلبی در فضای مجازی راهگشا نیست

مجلس پیگیر تکمیل شبکه ملی اطلاعات است/ برخورد سلبی در فضای مجازی راهگشا نیست
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس پیگیر تکمیل شبکه ملی اطلاعات است ولی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آنچنان که باید و شاید در این زمینه فعال نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با اشاره به ضرورت تکمیل شبکه ملی اطلاعات، اظهار داشت: در روزهایی که مدارس و دانشگاه ها به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل هستند و آموزش بر بستر شبکه برخط صورت می‌گیرد باید توجه ویژه‌ای به بحث توسعه شبکه ملی اطلاعات صورت گیرد.

وی با بیان اینکه زیر ساخت های ارتباطی شبکه ملی اطلاعات باید ارتقا یابد، افزود: مجلس پیگیر این مهم است ولی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آنچنان که باید و شاید در این زمینه فعال نیست.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلام گفت: محدودیت‌های ایجاد شده تحت تاثیر شیوع کرونا عملا به حضور پررنگ‌تر اقشار مختلف مردم در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منجر شده است.

بدری با اشاره به اینکه در بستر مجازی مشاغل اینترنتی رونق یافته و بسیاری از این راه کسب روزی می کنند، تاکید کرد: ضمن حمایت و نظارت بر این فضا برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی باید زیرساختهای ارتباطی کشور را ارتقا دهیم.

وی پیرامون طرخ اخیر مجلس در مورد فضای مجازی و پیامرسان ها، افزود: طرح ایجاد محدودیت برای شبکه های اجتماعی را امضا نکرده ام.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تجارب گذشته نشان داده که در بحث ساماندهی فضای مجازی برخورد سلبی راهگشا نیست.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1640657
ارسال نظر
نظرات