شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/06/04 شناسه خبر: 1640674
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد؛

شرکت ۳۸۱ نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسی استان همدان

شرکت ۳۸۱ نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسی استان همدان
داریوش حسینی گفت: آزمون ‌ورود به حرفه مهندسی برای داوطلبان رشته معماری با صلاحیت طراحی روز پنج شنبه هفته جاری در شهر همدان و ملایر برگزارمی‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ داریوش حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در جمع خبرنگاران بیان کرد: آزمون‌ ورود به حرفه مهندسی در رشته‌ معماری با صلاحیت طراحی در روز پنجشنبه ۶ شهریور در دو شهر همدان و ملایر برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: مجموع شرکت کنندگان این آزمون ۳۸۱ نفر هستند که ۱۲۵ نفر خانم و ۱۸۰ نفر آقا در شهر همدان و ۳۳ نفر خانم و ۴۳ نفر آقا در شهر ملایر برای ورود به حرفه مهندسی و دریافت پروانه اشتغال با یکدیگر رقابت می‌کنند.

حسینی در رابطه با حوزه های آزمون یادآورشد : در شهر همدان ۸۰ نفر آقا در دانشگاه پیام نور، ۱۰۰ نفر آقا در آموزشکده شهید جباریان و ۱۲۵ نفر خانم در دانشگاه شهید مفتح و در شهر ملایر ۷۶ نفر آقا و خانم در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آزمون خواهند داد.

وی به شرایط حضور در جلسه آزمون نیز اشاره و اظهار کرد: داوطلبان باید یک ساعت قبل از آزمون در محل برگزاری حضور داشته باشند و پروتکل های بهداشتی از جمله داشتن ماسک سه لایه بدون فیلتر را رعایت نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1640674
ارسال نظر
نظرات