شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/04 شناسه خبر: 1640820
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بجنورد:

ریزش ساختمان درحال ساخت در بجنورد یک کشته و یک زخمی برجا گذاشت

ریزش ساختمان درحال ساخت در بجنورد یک کشته و یک زخمی برجا گذاشت
مجید گریوانی گفت: دراثر ریزش درطبقه سوم ساختمان درحال ساخت در بجنورد که بالغ بر چندهزارتن میلگرد و بتن ریزش کرد یک نفر جان باخت و یک نفر مصدوم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید گریوانی، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بجنورد در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار داشت: درپی وقوع سانحه ریزش ساختمان درخیابان جمهوری که ساعت 15 و 52 دقیقه امروز 4 شهریور رخ داد ، بلافاصله مامورین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد از دو ایستگاه به محل اعزام شدند.


گریوانی افزود: شدت حادثه متاسفانه به حدی بود که مجبور به درخواست کمک از دو ایستگاه دیگر شدیم.

وی ادامه داد:  سانحه دراثر ریزش درطبقه سوم ساختمانی درحال ساخت درخیابان جمهوری رخ داد که بالغ بر چندهزارتن میلگرد و بتن ریزش کرد.

وی گفت: دراین سانحه سه نفر از عوامل انسانی درزمان وقوع درمحل حضور داشتند که یک نفراز کارگران موفق به نجات شده ، نفردوم دچار آسیب دیدگی شد که به بیمارستان منتقل شد.

وی تصریح کرد: تلاش پرسنل امداد ونجات آتش نشانی برای نجات جان نفرسوم که درمیان آوار حاصله محبوس بود ، از لحظه اول اغاز شد.

به گفته آتشپاد گریوانی تلاشی نفس گیر و بی امان برای ایجاد راه خروج یا جابه جایی آوار برای نجات یک شهروند متاسفانه بی حاصل بود و درساعت 20 امشب پیکر بی جان یک گارگر ساختمانی اززیرآوار بیرون آورده شد.

اتشپاد گریوانی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه گفت: از اولین دقایق گزارش به سازمان ، مهندس زارعی شهردار بجنورد ، آقای جباری ریاست شورای اسلامی شهر ، آقای گریوانی یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی نیز درمحل حضور یافتند .

محل مزبور چندین بار به دلیل تخلف از شهرداری بجنورد اخطاریه گرفته بود و منجر به پلمپ محل نیز شده بود.  

 


 


انتهای پیام/گ

https://www.dana.ir/1640820
ارسال نظر
نظرات