شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 23:02 منتشر شده در مورخ: 1399/06/04 شناسه خبر: 1640821

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در دهه اول محرم بین نیازمندان مانه و سملقانی

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در دهه اول محرم بین نیازمندان مانه و سملقانی
سعید وطن دوست گفت: فاز دوم رزمایش کمک مومنانه در دهه اول محرم با توزیع 300 بسته معیشتی بین نیازمندان، در شهرستان مانه و سملقان اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید وطن دوست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان در گفتگو با عصراترک ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: فاز دوم از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در دهه اول محرم در مانه و سملقان اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همانند دفعات گذشته این رزمایش نیز با همت قرارگاه مواسات شهرستان انجام خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: در این فاز از رزمایش، بیش از 300 بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته حدود 250 هزار تومان در حال تهیه است.

وطن دوست در رابطه با زمان و مکان اجرای رزمایش کمک مومنانه در دهه اول محرم، اظهار کرد: این فاز از رزمایش کمک مومنانه در روز پنجشنبه ششم شهریور ماه در دو مکان مسجد جامع شهر آشخانه و نیز نماز خانه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان افزود: این بسته ها توسط گروه های جهادی و پایگاه های بسیج در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به آغاز اجرای طرح اطعام حسینی در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: در هشت نقطه از شهرستان آشپزخانه هایی جهت پخت غذا و توزیع بین نیازمندان تعبیه شده است.

وطن دوست در پایان با اشاره به اینکه طرح اطعام حسینی توسط قرارگاه مواسات شهرستان در حال پیگیری و انجام است، گفت: این آشپزخانه ها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در دهه اول محرم تعداد 8 هزار پرس غذای گرم را برای نیازمندان سطح شهرستان آماده خواهند کرد.

انتهای پیام / م ق

https://www.dana.ir/1640821
ارسال نظر
نظرات