شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1399/06/05 شناسه خبر: 1640984
در دیدار امام جمعه تبریز با استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح شد؛

اداره مطلوب کشور در شرایط سخت/شروط نقد دولت

اداره مطلوب کشور در شرایط سخت/شروط نقد دولت
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: دولت فعلی انصافا در شرایط بسیار سخت، کشور را به خوبی اداره کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و  امام جمعه تبریز در دیدار با استاندار آذربایجان‌شرقی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: همه دولت‌ها از اول انقلاب خدمات شایسته‌ای در کشور انجام داده‌اند و دولت فعلی هم انصافاً در شرایط بسیار سخت، کشور را به خوبی اداره کرده است.

 
وی وجود نقاط قوت و ضعف در هر مجموعه‌ای را طبیعی دانست و گفت: اگر کسانی نقدهایی  به دولت دارند باید آن را در کنار خدمات و به صورت منصفانه و منطقی بیان کنند.
 
استاندار آذربایجان‌ شرقی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از نقش ارزنده نماینده ولی فقیه در ایجاد همدلی و وفاق بین مسئولان و اقشار مختلف مردم، گفت: امروز کوچکترین ناهماهنگی میان ارگان‌ها، جریان‌ها و مدیران که موجب غفلت از خدمت به مردم شود، گناهی نابخشودنی است.
 
محمدرضا پورمحمدی حمایت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در عرصه‌های مختلف از جمله مدیریت کرونا و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا درباره عزاداری‌های ماه محرم را بسیار مهم و راهگشا دانست.
 
وی همچنین گزارشی از اقدامات و خدمات دولت در استان ارائه کرد و با بیان اینکه خدمت به مستضعفان از مهم‌ترین اهداف انقلاب است، افزود: امروز همه روستاهای بالای ۱۰خانوار استان از نعمت برق برخوردارند و زیرساخت‌های مختلف از جمله راه، بهداشت، گاز، اینترنت و سایر خدمات به صورتی چشمگیر و افتخارآمیز در روستاها و مناطق محروم فراهم شده است.
 
وی تأکید کرد: در کنار همه این اقدامات، مهم‌ترین دستاورد این انقلاب، امنیت و آرامش کشور و استان در میان طوفان ناامنی‌های در منطقه است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1640984
ارسال نظر
نظرات