شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/06/05 شناسه خبر: 1641024
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین:

خیر قزوینی ۲۰۰ میلیون ریال برای معیشت نیازمندان کمک کرد

خیر قزوینی ۲۰۰ میلیون ریال برای معیشت نیازمندان کمک کرد
حسن آصفی،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در راستای کمک به معیشت نیازمندان یک خیّر قزوینی ۲۰۰ میلیون ریال به هلال احمر اهدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: یک خیر قزوینی با اختصاص 200 میلیون ریال جهت تهیه سبدهای غذایی در راستای توزیع بین خانواده‌های نیازمند استان و طرح نذر آب ۳، با مشارکت جمعیت هلال احمر استان اقدام کرد.

وی ادامه داد: این خیر نیک اندیش با وجودی که هرساله در ماه محرم برای اطعام نیازمندان غذا طبخ و توزیع می‌کرد؛ اما امسال بدلیل شیوع بیماری کرونا دست به این اقدام شایسته با همکاری هلال احمر زده است.

آصفی عنوان کرد: در جامعه ما هزینه‌های زیادی در ایام محرم و صفر در راستای ادای نذر می‌شود؛ اما باید نذر را با توجه به شرایط موجود جامعه هدایت کنیم و با توجه به شرایط خاص اقتصادی که در زمان شیوع بیماری کرونا وجود دارد باید نیازهای جامعه را در مباحث معیشتی، اجتماعی و اقتصادی در کنار هم ببینیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان تأکید کرد: هلال احمر سعی دارد کمک‌های مردم را به درستی به دست محرومان برساند و امیدواریم هم استانی‌ها با هدایت نذرهایشان به سمت مستمندان و محرومان با همکاری هلال احمر در زمینه ترویج نوع‌دوستی و بشردوستی در زمینه نذر نیز، قدمی شایسته بردارند.

انتهای پسام/

 

https://www.dana.ir/1641024
ارسال نظر
نظرات