شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 18:02 منتشر شده در مورخ: 1399/06/05 شناسه خبر: 1641137
مسؤول قرارگاه جهادی موسی بن جعفر (ع) در مازندران:

دشمن از تفکر «آقازادگی» به انقلاب ضربه می زند

دشمن از تفکر «آقازادگی» به انقلاب ضربه می زند
مسؤول قرارگاه جهادی موسی بن جعفر (ع) در مازندران گفت: دشمن از تفکر آقازادگی به انقلاب ضربه می زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام روح الله ترابی نسب ظهرامروز در نهمین یادواره شهدای کارمند استان گلستان که در حسینه ثارالله گرگان برگزارشد، اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون به اندازه تاریخ بشریت انوع عداوت و دشمنی ها را تجربه کرده است.

وی با بیان اینکه انقلاب از نزدیکترن افراد خود ضربه خورده است، افزود: در این سالها شاهد رویش ها و ریزش ها  درعوام و خواص بودیم.کسانی که بچه انقلاب بودند و دشمن با شناسایی و برنامه ریزی آنها را از قطار انقلاب بیرون انداخت زیرا آنان سازش با دشمن و عافیت طلبی را به جنگیدن با دشمن ترجیح دادند  وبه کشور ضربه زدند.

مسؤول قرارگاه جهادی موسی بن جعفر (ع) در مازندران تصریح کرد: دشمن در ابتدا سعی  کرد، مانع پیداش انقلاب شود و سپس با تهدید، و تحریم برای نابودی به پیش می رود و این نقشه همواره ادامه دارد.

دعوای راست و چپ بیهوده است، امریکا دشمن اصل انقلاب است

وی با بیان اینکه دعوای راست و چپ در کشور بیهوده است، اضافه کرد: سیاست های دولت ملعون امریکا  سر سوزنی با پیروزی جمهوری خواه و یا دمکرات ، روزی دست پولادین در دستکش مخملی و گاه تهدید موشک و جنگ  تغییر نمی کند.

ترابی نسب ابراز کرد: هدف اصل انقلاب است، هرکس که نماد انقلابی دارد و مبلغ این تفکر است می زنند که دومجاهد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی را به شهادت رساندند  در حالی که سایر افراد درمنطقه تردد می کنند اما کاری با آنها ندارند چون با تفکر آنان در تضاد نیست.

در جنگ آقازاده معنی ندارد

وی با بیان اینکه در جنگ آقازاده معنی ندارد، گفت: برای آنکه دشمن  به نیات خودش نرسد باید با این تفکر مبارزه کرد .

ترابی نسب با بیان اینکه همواره باید چشممان به ولایت فقیه و امام زمانه باشد، یادآورشد: اگر شاخص شهدا و ولایت باشند و آنها جلو دارباشند، وضعیت  فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هم سر رو سامان میگیرد .

مسؤول قرارگاه جهادی موسی بن جعفر (ع) در مازندران در ادامه گفت: در استان زرخیز گلستان توزیع 300 هزار بسته معیشتی  یعنی وجود تعداد زیاد محروم که مطلوب نیست و باید برای رفع آن اندیشه کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1641137
ارسال نظر
نظرات