شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 1399/06/06 شناسه خبر: 1641290

طرح جدید پلیس راهور تهران بزرگ برای جریمه کردن رانندگان وسایل نقلیه

طرح جدید پلیس راهور تهران بزرگ برای جریمه کردن رانندگان وسایل نقلیه
این روز‌ها شهروندان تهرانی شاهد اجرای شیوه جدید از سوی پلیس راهور برای جریمه کردن خودرو‌های متخلف هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای تمامی رانندگان وسایل نقلیه ضروری است و همه ملزم به رعایت آن هستند.

 
این در حالی است که برخی رانندگان وسایل نقلیه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند و پلیس نیز در قبال انجام تخلفات، رانندگان را جریمه می‌کند. تا پیش از این روال این گونه بود که پلیس رانندگانی را که مرتکب توقف دوبله یا پارک در محل پارک ممنوع می‌شدند و در خودرو حضور داشتند، تذکر می‌داد که حرکت کنند، اما این روز‌ها شاهد هستیم که پلیس بدون دادن اخطار به رانندگان، آن‌ها را جریمه می‌کند.
 
آن طور که به نظر می‌رسد شیوه جدیدی برای جریمه اجرایی شده است و شهروندان دیگر نباید انتظار تذکر پلیس را داشته باشند، البته بهتر است در نظر داشت که پلیس راهنمایی و رانندگی ابتدا باید رانندگان وسایل نقلیه را راهنمایی کند و بعد از راهنمایی، اقدام به جریمه کردن رانندگان وسایل نقلیه کند.
 
انجام چنین طرحی باعث شده تا شهروندان رضایت کافی از این اقدام پلیس نداشته باشند و موجبات نارضایتی از عملکرد پلیس تهران بزرگ را در پی داشته باشد.
 
پلیس همانند گذشته می‌تواند قبل از جریمه به افراد اخطار دهد تا رانندگان حرکت کنند و جریمه نادرستی انجام ندهند، چراکه در این شرایط اقتصادی انجام این گونه جرایم درست نیست.
 
انتهای پیام/
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
 
https://www.dana.ir/1641290
ارسال نظر
نظرات