شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1399/06/06 شناسه خبر: 1641348
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان:

۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان لرستان توزیع می شود

۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان لرستان توزیع می شود
سپهوند گفت: 2 هزار و 670 بسته معیشتی توسط بسیج جامعه زنان در بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا در دهه اول محرم توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مریم سپهوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: در راستای لبیک به ندای مقام معظم رهبری برای کمک مومنانه، خواهران بسیجی استان لرستان برای تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی وارد عمل شدند.

وی افزود: در همین راستا کارگاه های تولید ماسک راه اندازی شد و همچنین، شناسایی بانوان سرپرست خانوار آسیب دیده از کرونا و تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای کمک به نیازمندان در دستور کار قرار گرفت.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه لرستان تصریح کرد: همزمان با دهه اول محرم دو هزار و ۶۷۰ بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع می شود که برای هر بسته ۳۰۰ هزار تومان هزینه شده است.

سپهوند عنوان کرد: با توجه به فصل بازگشایی مدارس، ۱۵۰ بسته لوازم التحریر تهیه و در بین خانواده های نیازمند که دانش آموز دارند توزیع می شود.

وی بیان کرد: علاوه بر این ۶۰۰ بسته بهداشتی تهیه و توزیع می شود و شش راس گوسفند ذبح شده و گوشت های گرم بسته بندی و در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه لرستان افزود: در صورتی که مردم تمایل دارند می توانند نذورات خود را به پایگاه های مقاومت تحویل دهند تا بسته های معیشتی تهیه و در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شود و همچنین زوج هایی که مایل باشند می توانند هزینه های مراسم ازدواج خود را برای تهیه بسته های معیشتی اهدا کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1641348
ارسال نظر
نظرات