شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1399/06/06 شناسه خبر: 1641356
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

با تکیه بر امکانات و نیروی انسانی داخلی مشکلات برطرف می‌شوند

با تکیه بر امکانات و نیروی انسانی داخلی مشکلات برطرف می‌شوند
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی گفت: علی رغم تحریم و محدودیت‌ها، مردم بسیار امیدوار هستند و به مرحله‌ای رسیده‌ایم که با تکیه بر امکانات و نیروی انسانی داخلی مشکلات برطرف می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(پنج شنبه) در دیدار با هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار و معاونان استانداری قزوین که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: امسال در هفته دولت برخی از پروژه‌هایی که در قزوین به بهره‌برداری رسیده‌اند، در راستای دغدغه‌های رهبری هستند و در رشد و توسعه اقتصادی و اشتغالزایی استان بسیار مؤثر خواهند بود و این موضوع بسیار شوق انگیز است.

امام جمعه قزوین افزود: اگر در چرخش نظام مقدس جمهوری اسلامی خللی ایجاد شود، کارآمدی همه بخش‌ها دچار آسیب می‌شود و مشکل پیدا می‌کند و برای جلوگیری از این مشکل لازم است جهت‌ها و مسیرهایی که رهبری نشان داده‌اند را با جدیت رصد و دنبال کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: صداقت، راستی، ایمان، دلسوزی و حرکت در مسیر آرمان‌های حسینی(ع) با جدیت در نظام اسلامی می‌باید محور عملکرد مسئولان قرار گیرد و عدالتی که در اسلام بسیار بر آن تأکید شده است، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

وی اضافه کرد: پیش از انقلاب اسلامی شرایطی را تجربه کرده‌ایم که کشور زیر سلطه بیگانگان بود و اعتراضات مردم به شرایط و اوضاع بد آن زمان، بسیار سریع و بد خاموش می‌شد و جامعه در رعب و وحشت بود اما امروز اوضاع به گونه‌ای رشد یافته است که امنیت کشورهای دیگر را نیز تأمین می‌کنیم و برای رفع مشکلات آنها اقدام عملی انجام می‌دهیم.

این مقام مسئول عنوان کرد: علی رغم تحریم و محدودیت‌ها، مردم بسیار امیدوار هستند و الحمدالله به مرحله‌ای رسیده‌ایم که به امکانات و نیروی انسانی داخلی تکیه کنیم تا مشکلات برطرف شوند.

 

هدایت‌الله جمالی‌پور هم در ابتدای این دیدار با تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) اظهار کرد: از حمایت‌ها و همراهی‌هایی که در مسیر همه خدمتگزاران انجام می‌دهید، قدردانی می‌کنیم و ایمان داریم ساختن کشور بدون همراهی و همدلی اتفاق نمی‌افتد.

وی در پایان تصریح کرد: اگر قرار است کاری انجام شود، نیاز به همه آحاد ملت و خدمتگزاران است و برای اینکه همه دور هم جمع شوند، نیاز به همدلی داریم تا به منافع ملی دست یابیم و از این شرایط سخت اقتصادی عبور کنیم و دسیسه‌های کشور را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1641356
ارسال نظر
نظرات