شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/06 شناسه خبر: 1641445
معاون وزیر بهداشت:

هیئت‌های عزاداری مسائل بهداشتی را رعایت کردند

هیئت‌های عزاداری مسائل بهداشتی را رعایت کردند
معاون بهداشتی وزیر بهداشت از کاهش ورودی بیماران به بیمارستان‌ها در روزهای اخیر خبر داد و گفت: هیئت‌های عزاداری مسائل بهداشتی را در این ایام رعایت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا رئیسی پیش از ظهر پنجشنبه در بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار کرد: این بیمارستان با کمبودهایی از نظر امکانات و تجهیزات و همچنین نیروی انسانی روبرو است که باید برای رفع این کمبودها تلاش شود.

 
وی با اشاره به تلاش برای افزودن متخصص بیهوشی در بیمارستان شهید گنجی برازجان خاطرنشان کرد: تقویت امکانات و تجهیزات بیمارستان نیز با جدیت دنبال خواهد شد.
 
معاون بهداشتی وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر، دستگاه سی. تی. اسکن و تخت‌های بخش مراقبت‌های ویژه در بیمارستان شهید گنجی برازجان افزایش می‌یابد.
 
وی به کاهش ورود بیماران به بیمارستان‌های کشور اشاره کرد و ادامه داد: این مهم هر چند اندک بوده ولی نتیجه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است و تداوم آن بستگی به رعایت همین دستورالعمل‌ها دارد.
 
رئیسی خاطرنشان کرد: با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد مراسم و برنامه‌های محرم، شاهد رعایت مطلوب دستورالعمل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های عزاداری طی روزهای گذشته در سطح کشور بوده‌ایم.
 
وی با اشاره به اینکه سفرهای غیرضروری احتمال شیوع بیماری کرونا را افزایش می‌دهد، از این بابت ابراز نگرانی کرد و خواستار پرهیز مردم نقاط مختلف کشور از انجام سفر شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1641445
ارسال نظر
نظرات