شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:10 منتشر شده در مورخ: 1399/06/06 شناسه خبر: 1641511
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران خبر داد

ترافیک فوق سنگین در هراز و فیروزکوه/ هم وطنان سفری را آغاز نکنند

ترافیک فوق سنگین در هراز و فیروزکوه/ هم وطنان سفری را آغاز نکنند
محبی گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه فوق سنگین و با پس زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی روبرو هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شوق استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز فوق سنگین و بسیار پرحجم است و در محدوده گالری امامزاده هاشم(ع)، آزادراه تهران_پردیس، جاجرود و شهرهای عبوری این محور شاهد پس زدگی بار ترافیکی هستیم.

 
وی با بیان اینکه هم وطنان به هیچ عنوان سفرهای غیر ضروری را آغاز نکنند،  گفت: هم اکنون عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز سنگین و پرحجم در جریان است و در محدوده شهرهای گیلاوند، رودهن و فیروزکوه شاهد پس زدگی چندین کیلومتری خودروها هستیم.
 
محبی افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیست سنگین و پر حجم گزارش شده و خودروها به مرور در حال عبور از این محورها کشور هستند.
 
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تأکید کرد: هموطنان به هیچ عنوان سفرهای غیر ضروری نداشته باشند زیرا وضعیت کرونا در استان‌های شمالی قرمز بوده و سفرهای تفریحی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
 
به گزارش فارس، وی بیان کرد: هموطنانی که هم اکنون در مسیر‌ها حضور دارند سفری بدون رعایت مدیریت زمان سفر را آغاز کردند، بنابراین هم باعث ترافیک های فوق سنگین شده و افزایش زمان مسافرت را شاهد خواهند بود.
 
محبی اذعان کرد: هم وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، شکیبایی در حین مسافرت، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ و هم نسن رعایت حقوق شهروندی می توانند سفر ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنان ما رقم بزنند.
https://www.dana.ir/1641511
ارسال نظر
نظرات