شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:30 منتشر شده در مورخ: 1399/06/07 شناسه خبر: 1641709
در آستانه تاسوعای حسینی انجام گرفت؛

توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان نیر+ عکس

توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان نیر+ عکس
فرمانده سپاه شهرستان نیر از توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم این شهرستان خبرداد و گفت: این کار خیرخواهانه در راستای رزمایش کمک مومنانه و در آستانه تاسوعای حسینی انجام گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان نیر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،از توزیع 620 بسته معیشتی در مناطق محروم  و روستاهای کم برخوردار شهرستان نیر خبرداد و گفت: از این تعداد 220 بسته معیشتی به ارزش 70 میلیون تومان توسط خیرین و بسیجیان شهرستان نیر تامین و توزیع شد.

وی افزود: 400 بسته پروتئینی نیز با همکاری دفتر امام جمعه نیر و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تامین  و توسط بسیجیان شهرستان در روستاها و مناطق کم برخوردار شهرستان نیر توزیع شد.

بنیادی از خدمت رسانی به مردم خبرداد و گفت: سپاه و بسیج همواره در همه مراحل و برهه ها در کنار مردم بوده و همچنان به مردم خدمت رسانی می کند.

 

 

 

 

حجت الاسلام آیت نعمتی امام جمعه شهرستان نیر به نذر و احسان حسینی اشاره کرد در ایام عزاداری محرم و صفر اشاره کرد و گفت: در ایام کرونا بهترین روش برای توزیع نذر و احسان خیرین و عزاداران همین روش است و شایسته است عزاداران حسینی احسانات خود را در قالب کمک های مومنانه به دست نیازمندان جامعه برسانند تا ضمن ادای نذر خود، از ثوابی چندین برابر برخوردار شوند.

انتهای پیام/

 

کمک مومنانه
https://www.dana.ir/1641709
ارسال نظر
نظرات