شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 17:14 منتشر شده در مورخ: 1399/06/08 شناسه خبر: 1641826
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:

نماز ظهر عاشورا در اسدآباد اقامه می‌شود

نماز ظهر عاشورا در اسدآباد اقامه می‌شود
حجت‌الاسلام روح‌الله رستمی گفت: نماز ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام سید موسی حسینی‌مجد امام جمعه اسدآباد در فضای باز مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام روح‌الله رستمی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از برپایی نماز ظهر عاشورا در شهر اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: امسال نماز ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام سید موسی حسینی‌مجد امام جمعه اسدآباد با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در فضای باز مسجد جامع این شهر با حضور عزاداران حسینی برگزار می‌شود.

وی گفت: این برنامه از ساعت ۱۲:۱۵ صبح دهم محرم با سخنرانی امام جمعه اسدآباد آغاز و با نوحه‌خوانی و سینه‌زنی ادامه می‌یابد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد با اشاره به اینکه برپایی دسته های عزاداری به صورت گردشی در سطح شهر ممنوع است، گفت: عزاداران می‌توانند با حضور در هر هیأت در هر محله در مراسم عزاداری روز عاشورا شرکت کنند.

وی افزود: اگر در هر هیأت محل و مکان عزاداری پاسخگوی مراسم روز عاشورا نباشد، عزاداران می‌توانند در اطراف آن قرار گرفته و بدون حرکت به عزاداری بپردازند.

سال گذشته نماز ظهر عاشورا در میدان غدیر(ساعت) برگزار شد که در این زمینه رئیس تبلیغات اسلامی گفت: احتمال دارد با وجود جمعیت بیشتر در این مسیر هم نمازگزارن حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1641826
ارسال نظر
نظرات