شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1399/06/10 شناسه خبر: 1642176
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:

باید با روحیه جهادی به مصاف مشکلات مردم رفت

باید با روحیه جهادی به مصاف مشکلات مردم رفت
جمیری، نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با تمام توان و روحیه جهادی به مصاف مشکلات رفت، تا بتوان آنها را رفع و گره از مسائل مردم باز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ عبدالکریم جمیری صبح امروز در دیدار با اعضای سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) گفت: یکی از عمده مشکلات ما در استان بوشهر، تهیه و توزیع کالاهای کشاورزی است که سیاست‌های آن باید اصلاح و در روند آن بازنگری شود.

جمیری با اشاره به مشکلات حوزه آبخیزداری در شمال استان افزود: پروژه سد چم شیر که می تواند تحولی در این حوزه ایجاد کند بدلیل عدم پیگیری ها در استان و سطح ملی در سال های گذشته متاسفانه تقریبا متوقف شده است که انجام این مهم باید با پیگیری جدی و تلاش مضاعف تسریع شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: ما با تمام توان از فرصتی که در اختیار داریم باید حداکثر استفاده را جهت خدمت رسانی انجام دهیم.

وی با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم بیان داشت: در هر دولت و شرایطی که باشیم تنها یک چیز اهمیت دارد و آن حل مشکلات و معضلات مردم بدون در نظر گرفتن سلیقه ها و جریان‌های سیاسی است.

عبدالکریم جمیری در پایان افزود: هماهنگی بسیار خوبی میان نمایندگان استان بوشهر وجود دارد که با استفاده از این ظرفیت ویژه می توان بسیاری از مشکلات مردم را مرتفع ساخت.

 

انتهای پیام//

https://www.dana.ir/1642176
ارسال نظر
نظرات