شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1399/06/10 شناسه خبر: 1642226

قدردانی فرمانده ناجا از هیئت های مذهبی

قدردانی فرمانده ناجا از هیئت های مذهبی
فرمانده ناجا ضمن قدردانی از هیئت های مذهبی به دلیل همکاری بسیار خوب با پلیس در دهه اول محرم گفت: امیدواریم با ریشه کن کردن ویروس منحوس کرونا، ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در روزهای آتی و تا پایان ماه صفر باشکوه تر برگزار کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سردار "حسین اشتری" ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ارائه دستورالعمل های بهداشتی و به تبع آن محدودیت های موجود، شاهد برگزاری باشکوه مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان  امام حسین (ع) بودیم که جا دارد از مسئولان هیئت ها، حسینیه ها، مساجد و تکایا به دلیل همکاری با نیروی انتظامی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ایام محرم، خصوصا تاسوعا و عاشورای حسینی تشکر و قدردانی کنم.


وی ادامه داد: انصافا در شب های دهه اول ماه محرم و در شرایطی که کشور درگیر ویروس منحوس کروناست، مایه خرسندی است که با مدیریت و برنامه ریزی دقیق و اصولی و همچنین همراهی مردم فهیم ایران اسلامی، مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با رعایت دستور العمل های بهداشتی به نحو مطلوب در سراسر کشور برگزار شد.


فرمانده ناجا تصریح کرد: بر خود وظیفه می دانم که از عزاداران حسینی، عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) که به فرمان رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) لبیک گفتند و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند، قدردانی و تشکر کنم.


وی ضمن آرزوی قبولی عزاداری های عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) خاطرنشان کرد: امید است با عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های داهیانه رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، با ریشه‌کن کردن ویروس منحوس کرونا در کشور، ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در روزهای آتی و تاپایان صفر باشکوه تر برگزار کنیم.


سردار اشتری در پایان تاکید کرد: از زحمات و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی تمامی کارکنان نیروی انتظامی که خالصانه در حال خدمت رسانی به مردم هستند، خصوصا در این ایام قدردانی می کنم.

مبنع:پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1642226
ارسال نظر
نظرات