شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:34 منتشر شده در مورخ: 1399/06/10 شناسه خبر: 1642357
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:

شهرک های صنعتی اردبیل وارد فاز توسعه ای می شوند

شهرک های صنعتی اردبیل وارد فاز توسعه ای می شوند
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: با اقدامات انجام شده، شهرک های صنعتی اردبیل وارد فاز های توسعه ای و زیرساختی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن صالحی نیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: پس از بازدید از شهرک های صنعتی شماره 1 و 2  اردبیل، برای رفع برخی از محدودیت ها و مشکلات زیرساختی و توسعه ای شهرک شماره 2 ، این شهرک در دو مرحله به مقدار 310 هکتار وارد فاز توسعه خواهد شد که عملیات اجرایی 50 هکتار اول آن با قرار داد منقعد شده امروز آغاز شد.

وی با اشاره به حضور مناسب سرمایه گذاران در استان اردبیل و اینکه در اکثر نقاط استان خواستار توسعه شهرک های صنعتی هستند، افزود: عملیات توسعه ای در شهرک ها به وجود زیرساخت ها نیاز دارد که مقرر شد تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل با افزایش ظرفیت و مجهز کردن امکانات اقدامی در جهت توسعه این شهرک باشد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، گفت: با اعتبارات تخصیص یافته از سوی سازمان برنامه و بودجه، اعتبارات استانی و شهرک های صنعتی کشور برای شهرک های صنعتی اردبیل، این استان در قسمت توسعه صنعت، وارد فاز های جدیدی خواهد شد.

معاون وزیر صمت تصریح کرد: واحد های تولیدی و صنعتی که بصورت کوچک و متوسط دارای مشکلات هستند، در کارگروه های مشخص، شناسایی شده و تصمیمات لازم جهت راه اندازی مجدد این واحد ه اتخاذ می شود.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1642357
ارسال نظر
نظرات