شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:13 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642504
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:

دانشگاه فرهنگیان باید سالیانه ۲۵ هزار دانشجو پذیرش کند

دانشگاه فرهنگیان باید سالیانه ۲۵ هزار دانشجو پذیرش کند
حجت الاسلام احمد حسین فلاحی گفت: دانشگاه فرهنگیان باید سالیانه ۲۵۰۰۰ دانشجو پذیرش کند ولی در حال حاضر بین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ دانشجو می پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ حجت الاسلام احمد حسین فلاحی نماینده محترم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با مدیران پردیس های دانشگاه فرهنگیان و روسا و معاونین پردیس های دانشگاهی پسرانه و دخترانه همدان ضمن گرامیداشت عاشورای حسینی و عرض تسلیت ایام گفت: مسئله دانشگاه فرهنگیان قبل از حضور در مجلس و بعد از آن جزء دغدغه‌های اساسی من بوده است.

وی افزود تربیت فرزندان و آینده‌سازان جامعه به دست کسانی است که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و متاسفانه نگاه‌های سیاسی به دانشگاه فرهنگیان موجب این امر شده است که آموزش و پرورش متضرر گردد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: متاسفانه دانشگاهی که باید سالیانه ۲۵۰۰۰ دانشجو پذیرش کند در حال حاضر بین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ دانشجو می پذیرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دو ماه است که کامل به موضوع آموزش و پرورش پرداخته و موضوعاتی مانند بحث تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بحث کمبود معلم و بازگشایی مدارس از موضوعات مورد بحث و مطرح بوده است.

فلاحی در پایان تاکید کرد: دانشگاه فرهنگیان در حوزه مسائل فرهنگی باید اهتمام ویژه داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642504
ارسال نظر
نظرات