شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642527
توسط جمعیت هلال احمر تویسرکان محقق شد؛

نذری برای سلامت/از توزیع ماسک و برپایی هیئت سیار تا ماشین نویسی عاشورایی

نذری برای سلامت/از توزیع ماسک و برپایی هیئت سیار تا ماشین نویسی عاشورایی
جمعیت هلال احمر تویسرکان در محرم سال جاری اقداماتی همچون تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین عزاداران و برپایی هیئت سیار، ایستگاه سلامت و ایستگاه صلواتی ماشین نویسی انجام داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ آنچه که در عزاداری های ماه محرم سال جاری قابل تقدیر است، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در حین برگزاری مجالس عزاداری است.

علاوه بر آن که تعدادی از هیئت ها ویژه رعایت نکات بهداشتی را اولویت خود قرار داده بودند، نمی توان از تلاش های مرکز بهداشت و هلال احمر تویسرکان درخصوص اطلاع رسانی در این زمینه غافل ماند.

در این باره رضا عزیزی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان، از اجرای برنامه های متعدد این جمعیت در ۱۳ روز نخست ماه محرم در قالب طرح “نذر سلامت” در سراسر کشور و همزمان در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان برنامه های متنوعی را عملیاتی کردند و در دست اجرا دارند.

وی تهیه، بسته بندی و توزیع ماسک و موادضدعفونی کننده و توزیع آن بین عزاداران، ضدعفونی محل برپایی مجلس عزای حسینی، برپایی ایستگاه سلامت برای سنجش تب عزاداران و ایستگاه صلواتی ماشین نویسی با مضامین عاشورایی و اشاعه فرهنگ استفاده از ماسک را از برنامه های جمعیت هلال احمر تویسرکان در این ایام برشمرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان، به راه اندازی هیئت سیار برای اقامه عزای حسینی هم اشاره کرد و افزود: برای این مهم اعضای کانون های جوانان، طلاب، دانشجویی و روستایی و نیز اداره اوقاف در نقاط مختلف شهر ما را یاری رساند.

عزیزی تصریح کرد: بنابراین بدون آن که تجمعی روی دهد تویسرکانی ها از مجالس روضه سیدالشهداء(ع) بهره مند شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642527
ارسال نظر
نظرات