شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642588

پاسخ پلیس فارس به اتهام شبکه‌های غربی درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری

پاسخ پلیس فارس به اتهام شبکه‌های غربی درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری
پلیس فارس درخصوص ضرب و شتم برادران افکاری از سوی ماموران به شبکه های غربی پاسخ داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، پلیس فارس با اشاره به جنجا‌ل‌های همیشگی رسانه‌های غربی در خصوص ضرب و شتم برادران افکاری اعلام کرد: حربه‌های نخ‌نما شده بوقچی‌های شبکه‌های غربی برای مردم ایران دیگر معنایی ندارد، زیرا تلاش شان بر این است از نمد اخبار کذب برای خود کلاه بدوزند.

بر این اساس، به تازگی از سوی رسانه ملکه بدون اعلام جرم متهمان، مطرح شده برادران افکاری از سوی پلیس مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند، زیرا از سوی دستگاه قضایی با تحقیقات انجام شده این متهمان به اتهام قتل و معاونت در قتل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند.

 

این گزارش حاکی است، بر اساس شواهد و مدارک مرتبط با صحنه قتل، بازسازی صحنه جرم با حضور بازپرس ویژه قتل انجام شده و متهمان به قتل اقرار کرده اند، همچنین بر اساس مدارک و مستندات موجود در پرونده که با امضای متهمان و با حضور وکیل آن‌ها تایید شده، متهمان وجود هرگونه ضرب و شتم و توهین از سوی ماموران در مسیر کشف جرم را انکار کرده‌اند.
 
یکی از روش‌هایی که رسانه‌های وابسته به غرب و بدون اعلام جرم اشاره می‌کند، پخش اخبار دروغ و بدون جرم متهمان است مبنی بر اینکه ضرب و شتم نیروی پلیس را در روز شهادت یکی از ماموران انتظامی توسط یکی از سارقان، پررنگ جلوه می‌دهد و تلاش می‌کند شهادت مامور نیروی انتظامی را در جامعه کمرنگ جلوه دهد.
 
این در حالی است که به ظاهر دغدغه‌مندان غرب‌نشین از هر فرصتی استفاده می‌کنند و بذر ناامیدی را در دل مردم ایران می‌نشاند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1642588
ارسال نظر
نظرات