شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642652
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

امنیت پایدار در مرزهای شرقی کشور برقرار است

امنیت پایدار در مرزهای شرقی کشور برقرار است
حیدری گفت: هم اکنون امنیت بسیار خوبی در مرز‌های شرقی کشور برقرار است که این حاصل حضور قدرتمند یگان‌های نظامی نیروی زمینی، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و تلاش می‌کنیم تا مردم این مناطق در امنیت پایدار زندگی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که شب گذشته وارد خراسان جنوبی شد، صبح امروز به شهرستان نهبندان سفر کرد و از پادگان ۲۵۸ شهید پژوهنده ارتش در شهرستان نهبندان بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از پادگان ۲۵۸ شهید پژوهنده ارتش درشهرستان نهبندان گفت: این قدرت باعث شده استکبار جهانی امروز حتی جرات حضور در منطقه را نداشته باشد و باید با ترس منطقه را ترک کند.

حیدری با اشاره به توان بالای دفاعی و قدرت رزمی نیروی زمینی ارتش افزود: همچنین تولید تجهیزات و تسلیحات نظامی در نیروی زمینی ارتش موجب شد تا این نیرو در قدرت دفاعی به جایگاه مطلوبی برسد

وی امنیت پایدار در شرق کشور را مرهون تلاش و جانفشانی همه نیرو‌های مسلح دانست و گفت: هم اکنون امنیت بسیار خوبی در مرز‌های شرقی کشور برقرار است که این حاصل حضور قدرتمند یگان‌های نظامی نیروی زمینی، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و تلاش می‌کنیم تا مردم این مناطق در امنیت پایدار زندگی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642652
ارسال نظر
نظرات