شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:15 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642711
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین:

طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال در قزوین اجرا شد

طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال در قزوین اجرا شد
حسن آصفی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از اجرای طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال توسط ۴۵۰ نفر از اعضای جوانان این جمعیت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در ایام سوگواری و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال با مشارکت 450 نفر از اعضای جوانان این جمعیت در سراسر استان اجرا شد.

وی با بیان اینکه این طرح در 122 هیئت مذهبی استان با حضور گسترده اعضای جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد، بیان کرد: پس از نیازسنجی و هماهنگی با هیئات مذهبی بزرگ استان، اعضای جوانان این جمعیت به صورت مجزا برای برادران و خواهران ساماندهی شده و در ورودی‌های هیئت‌ها استقرار یافته‌ و اقدام به ارائه خدمات کردند.

 

آصفی ادامه داد: خادمان حسینی هلال در این طرح نسبت به ضدعفونی هیئت‌ها، کنترل و تذکر به عزاداران برای استفاده از ماسک و اهدای ماسک به افراد فاقد ماسک و همچنین راهنمایی عزاداران بر رعایت صحیح فاصله اجتماعی در طول مدت عزاداری اقدام کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان گفت: نیروهای جوان و داوطلب هلال احمر با حضور در هیئت‌های مذهبی احساس امنیت و آسوده خاطری در بین عزاداران را ایجاد کردند و اعضای جوانان این جمعیت همانند گذشته آمادگی خود را جهت اجرای برنامه‌های بشردوستانه و تکریم منزلت انسانی نشان دادند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642711
ارسال نظر
نظرات