شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642712
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین:

مشارکت یک میلیارد تومانی اسفراینی‌ها در مرحله دوم رزمایش مواسات/ شناسایی ۴۵۰۰ خانواده نیازمند

مشارکت یک میلیارد تومانی اسفراینی‌ها در مرحله دوم رزمایش مواسات/ شناسایی ۴۵۰۰ خانواده نیازمند
باقری گفت: از ابتدای مرحله دوم رزمایش مواسات در دهه اول محرم کمک های مومنانه به ارزش ریالی یک میلیارد و 200 میلیون تومان جمع آوری شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل باقری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین اظهار کرد: در مرحله نخست کمک های مومنانه که مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری شکل گرفت، امورات گسترده ای از طرف آحاد مردم به خصوص جهادگران بسیجی انجام شد.

وی ادامه داد: ارائه خدمات در رزمایش نخست کمک های مومنانه در قالب تهیه و توزیع بسته های معیشتی، ضدعفونی معابر شهری، بیمارستان ، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده صورت گرفت.

باقری با اشاره به اینکه شناسایی افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا توسط جمعی متشکل از فرمانده پایگاه های بسیج، دهیار روستاها، شورا و معتمدین محل شهرستان اسفراین صورت گرفته است، گفت: در این مرحله از رزمایش چهار هزار و ۵۰۰ خانواده شناسایی شدند، که سه هزار خانواده تحت پوشش قرار گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه پیش بینی بر این اساس است که تا پایان ماه صفر تمامی خانواده های شناسایی شده تحت پوشش حمایت های مواسات قرار بگیرند، گفت: در فاز دوم از مرحله دوم رزمایش مواسات که از ابتدای ماه محرم آغاز شده است، تعداد یک هزار و 500 بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

باقری سایر کمک های مومنانه انجام شده در دهه اول محرم را شامل ۱۰ هزار قرص نان، ۵۵ هزار پرس غذای گرم ، یک هزار و 500 بسته یک کیلو و نیمی گوشت قرمز، ۳۵۰  بسته گوشت قربانی ، چهار هزار مرغ بسته بندی شده، یکصد جفت کفش و پوشاک ، ۱۰ هزار ماسک رایگان در شهرستان اسفراین عنوان کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین خاطرنشان کرد: از ابتدای مرحله دوم رزمایش مواسات در دهه اول محرم کمک های مومنانه در مجموع به ارزش ریالی یک میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است که به همت خیرین، بسیج و سپاه شهرستان، کمک های مردمی و دستگاه ها و نهادهای دولتی  فراهم شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642712
ارسال نظر
نظرات