شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:21 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642770
نائب رئیس فراکسیون رسانه و فضای مجازی:

سیستم مدیریتی قزوین باید خدمت‌محور شود/ راه‌اندازی کمیته رسانه و فضای مجازی

سیستم مدیریتی قزوین باید خدمت‌محور شود/ راه‌اندازی کمیته رسانه و فضای مجازی
لطف‌الله سیاهکلی، نائب رئیس فراکسیون رسانه و فضای مجازی گفت: ما باید به کمک رسانه‌ها از مدیران و مسئولان مطالبه‌گری داشته باشیم و باید تغییر سیستم دهیم؛ باید سیستم مدیریت استان به سمت خدمت محور سوق پیدا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین، لطف‌الله سیاهکلی ظهر امروز(سه‌شنبه) در کارگروه رسانه و فضای مجازی که با حضور جمعی از اصحاب رسانه استان در دفتر ارتباطات مردمی در میدان عدل قزوین برگزار شد، با اشاره به جایگاه رسانه اظهار کرد: اصحاب رسانه چشم و گوش مردم هستند که مشکلات و دغدغه‌های آنها را بیان می‌کنند.

وی افزود: براساس قول‌های صورت گرفته قبل و بعد از انتخابات، تصمیم گرفتیم فعالیت‌های خود را با مشورت اصحاب رسانه دنبال و در حوزه رسانه‌، فعالیت‌هایی را اجرا کنیم.

نائب رئیس فراکسیون رسانه و فضای مجازی بیان کرد: کمیته رسانه و فضای مجازی می‌تواند مسائل مربوط به سطح جامعه را پیگیری کند و موضوعات مختلف در این کمیسیون‌ مطرح شود.

سیاهکلی با اشاره به اهداف کمیته‌های مختلف رسانه و فضای مجازی عنوان کرد: براساس شکل‌گیری این کمیته‌ها، هر اموری که در مجلس مطرح می‌شود رسانه‌ها می‌توانند در جریان آن قرار بگیرند و نظرات و راهکار خود را درباره آن موضوع ارائه دهند.

وی عنوان کرد: ما در مجلس شورای اسلامی به دنبال حل مشکلات جامعه هستیم و سعی داریم با تشکیل کمیته‌های مختلف در رسانه و فضای مجازی و انتخاب دبیر و رئیس در آن، مشکلات بررسی شود.

مسائل رسانه‌ای در سطح استانی و ملی پیگیری می‌شود

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس با بیان اینکه با ظرفیتی که در مجلس داریم با مدیران برخورد می‌کنیم، ادامه داد: ما باید به کمک رسانه‌ها از مدیران و مسئولان مطالبه‌گری داشته باشیم و باید تغییر سیستم دهیم؛ باید سیستم مدیریت استان به سمت خدمت محور سوق پیدا کند.

سیاهکلی عنوان کرد: ما به دنبال خدمت به مردم هستیم و باور داریم برخورد با مدیران در راستای خدمت به مردم است.

وی اضافه کرد: معتقدیم افزایش تعداد رسانه‌ها در استان، اتفاق مبارک و مناسبی است زیرا رسانه‌ها استقلال دارند، علاقمندیم رسانه‌ها در موضوعات جامعه به صورت تخصصی فعالیت کنند؛ برای نمونه اگر از استان قزوین به عنوان یک استان پرآب و تشنه یاد می‌شود، نیاز است مقالات و خبرهای تخصصی‌تری در این حوزه ارائه و منتشر شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پایان یادآور شد: ما در کارگروه فضای مجازی و رسانه، ممیز رسانه‌ای نداریم و باید از تمام ظرفیت‌های رسانه استفاده کنیم؛ چراکه رسانه‌ها فعالیت خود را به صورت کارشناسی دنبال می‌کنند و درنظر داریم مسائل رسانه‌ای و جامعه در سطح استانی و ملی پیگیری و بررسی شود.

گفتنی است در پایان، مدیران مسئول رسانه‌ها و خبرنگاران رسانه‌ها به ارائه نظرات خود در حوزه رسانه و مسائل مختلف استان پرداختند.

همچنین در پایان از حاضران جلسه برای انتخاب رئیس و دبیر کارگروه رسانه و فضای مجازی رای‌گیری شد و محمدرضا جباری سرپرست خبرگزاری مهر در استان به عنوان رئیس و امیرعلی رضایی سردبیر هفته‌نامه نسیم قزوین به عنوان دبیر کارگروه رسانه و فضای مجازی انتخاب شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1642770
ارسال نظر
نظرات