شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 1399/06/12 شناسه خبر: 1642880
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش:

حذف تفاوت حقوق دریافتی فرهنگیان با سایر کارمندان

حذف تفاوت حقوق دریافتی فرهنگیان با سایر کارمندان
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: نقل و انتقالات اضطراری نیز در حال انجام است. نقل و انتفال اضطراری از مخل ترین موارد در مدیریت منابع انسانی است. لازم است شما در استان ها، مدیریت درستی داشته باشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی الهیار ترکمن در دومین روز از سی و چهارمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور که به صورت مجازی برگزار می شود، با اشاره به اقداماتی که در راستای برنامه ریزی ها انجام شده است افزود: تدوین و طراحی نظام برنامه‌ ریزی با سه زیرنظام انجام شده است. این زیرنظام دارای سه سطح اجرایی ملی، استانی و منطقه ای است که بعد از تصویب در شورای معاونان وزارتخانه ابلاغ خواهد شد.

 
وی افزود: سندتحول، برنامه ششم توسعه، برنامه وزیر به مجلس و برنامه سالانه در حال حاضر پیگیری می شوند که حجم آن بالاست و برای بازگرداندن انسجام اجرایی یک برنامه عملیاتی طراحی کرده ایم که اجرا، تحقق و نظارت بر ارزیابی آنها به درستی صورت گیرد.
 
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به پیگیری تدوین برنامه هفتم توسعه اشاره کرد و گفت: برنامه هفتم آخرین سند در راستای افق چشم انداز ۱۴۰۴ است. برای این امر نیازمند مشارکت و نیازسنجی استان ها و مناطق هستیم تا برنامه هفتم بر اساس نیازهای بومی تدوین شود.
 
الهیار ادامه داد: روسای مناطق باید درگیر مسائل برنامه ای شوند و از روابط عمودی فراتر بروند.
 
وی درباره بودجه نیز گفت: اقدامات خوبی در راستای بهبود معیشت صورت گرفت. رتبه بندی مهر۹۸، ۲۲۰۰ میلیارد تومان بار مالی داشت که با احتساب ضرایب به ۸۰۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۹ می رسد. اجرای ضرایب فصل دهم قانون برنامه نیز ۴۵۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ بار مالی داشت. یک فوق العاده شغل هم خرداد اعمال شد و با اقدامات صورت گرفته کارکنان از لحاظ امتیازات تفاوتی با کارکنان سایر دستگاه‌ها ندارند و تفاوت ها برداشته شده است.
 ادامه دارد...
https://www.dana.ir/1642880
ارسال نظر
نظرات